Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 lány aki hülyéket...

Van 1 lány aki hülyéket terjeszt rólam pedig nem is igaz. Mit tegyek? Vágjak vissza? én is piszkáljam őt? és az a furcsa h 1 éve nem lehetett elválasztani tőle mert az LB-m volt. Most naon gonosz lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek?
2012. nov. 29. 15:22
 1/2 2xSü ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Ha olyan az eset, hogy szembejön veled az ő hazugsága, egyszerűen csak mond el az igazat és kész, mindenféle érzelmi kirohanás nélkül. (Mi? Hogy én csigát eszek? Nem eszek csigát. Nem tudom kitől halottad ezt, de az illető valótlanságokat állít rólam. Bizonyára van egy rosszakaróm, mert ez nem az első eset, hogy olyan dolgot mondanak rólam, ami nem igaz. Szóval nem eszek csigát. És te hogy vagy, stb…) Idővel úgyis mindenki vágni fogja, hogy nem mond igazat, mondhatni maga alatt vágja a fát.
2012. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. nov. 29. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!