Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szerettek bele ennyien...

Miért szerettek bele ennyien Edward Cullenba? (Twilight)

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire jóképű a srác? El nem tudom képzelni, hogy mi lehet az oka annak, hogy mindenkit magával ragadott a karaktere..Az egyetemista barátnőm is belezúgott, aki egyébként életében nem rajongott a tinibálványokért. Tényleg mindenki egy ilyen srácra vágyik? Ha más(mondjuk kevésbé ebbe a szerepbe illő) színész játszotta volna el ezt a karaktert, akkor is ekkora sikere lenne a filmnek? Mert én úgy vettem észre, hogy rengetegen csak a színészért vannak oda a filmből.
2009. aug. 23. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

lehet, hogy sokaknak tetszik, de szerintem nagyon gáz az egész pasi, úgy ahogy van.

Civilben semmi extra, vámpírként meg még annyira sem ( nem is vámpír igazán, valljuk be, egy vámpír nem mászkál nappal, mert teljesen halott, amíg fent van a nap... legalábbis az eredeti mítosz szerint...)

22/L

2009. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbben inkább csak a karakterbe és a személyiségbe szerettek bele nem pedig magába a színészbe. Persze biztos sokaknak bejön maga a színész is. Én olvastam az összes könyvet és szerintem elég sok lány egy ilyen pasiról álmodozik :) (mondjuk nekem a könyvbeli Edward "tetszett" meg, a filmbeli alakja kicsit sem hatott meg, szóval Edward személyisége az ami vonzó, legalább is nekem)
2009. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Thurston ***** válasza:
6%

Mert egy tipikus "álompasiként" van ábrázolva. Totálisan klisé karakter. Pont azért, hogy éretlen lányka beleszeressen, és így biztosítás az írónő pénztárcájának vastagodását. ^^


Én például nem vágyom ilyen srácra. Nagyon jellemetelen szegényke. (Meg nem is néz ki jól, de ez már az egyéni véleményem.)

2009. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit a karakter, de szerintem egyedül azért szerelmes belé ennyi tinilány, mert jól néz ki a színész. Amíg csak a könyv létezett, nem volt így felkapva, és edwardról is más kép volt, a könyvben külsőre is teljesen más a jellege, szerintem ez a vámpírság meg személyiség ez duma, csak a lányok nem vallják be hogy összesen a cuki pofája miatt estek bele, pedig így van.
2009. aug. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én először a könyvet olvastam és már ott belezúgtam :D a film utána egy nagy csalódás volt, szóval én nem tartom cukinak se helyesnek a színészt..
2009. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A szemelyisegebe szerettek bele!!! Te is biszos (a lelked melyen) olyan ferfira vagysz aki teljes szivebol szeret es ,,gondolkodas nelkul egy golyo ele vetne magat csakhogy megvedjen". Lehet hogy kozrejatszik az is hogy ,,alompasi".

De minden lany amelyk egy kicsit is ,,belehabarodott" az azert van mert tudat alatt vonz minet az hogy szeressenek. Mindenki szereti ha szeretik.Ez pszihologia!

25/L (pszihiater)

2009. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ez olyan rohadt különleges? Ti eddig csak oylan fiúval jártatok, aki tett rátok, vagy mi? me4rt nekem ez nem újdonság. Alap, hogy akit szeretek annak én legyek a legfontosabb szerintem..
2009. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thurston ***** válasza:

"De minden lany amelyk egy kicsit is ,,belehabarodott" az azert van mert tudat alatt vonz minet az hogy szeressenek."


Neszopass. Ehhez gondolom évekig kellett pszichológiát tanulnod. X(


Amúgy az előző válaszolónak igaza van. Mert mondjuk jellemielg semm iérdekes nincs benne, tehát nem értem mibe lehet beleszeretni.

2009. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem a személyisége tettszik meg ahogy a könyvben cselekszik.
2009. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én először a könyvbeli karakterbe estem bele. Hogy miért? Azért, mert tökéletes. Zenét szerez, zongorázik, okos, művelt, önfeláldozó, uriember, oda van belláért, bármit megtesz érte...

A filmbeli Edward? imádni való. Az a csibészes mosoly... :)

Robert Pattinson: Ő teljesen más, de én mindent megadnék, hogy egyszer randizhassam vele. Okos, olvas, mindenből viccet csinál, zenél, egyedi stílusa van, imádom azokat a zenéket, amiket ő is szeret, nincs elszállva magától, és nála nincs jóképűbb pasi! :)

[link]

Hát ezért :)

(Eddig én sem voltam belezúgva egy ilyen sztárba sem) :)

2009. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!