Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szerettek bele ennyien...

Miért szerettek bele ennyien Edward Cullenba? (Twilight)

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire jóképű a srác? El nem tudom képzelni, hogy mi lehet az oka annak, hogy mindenkit magával ragadott a karaktere..Az egyetemista barátnőm is belezúgott, aki egyébként életében nem rajongott a tinibálványokért. Tényleg mindenki egy ilyen srácra vágyik? Ha más(mondjuk kevésbé ebbe a szerepbe illő) színész játszotta volna el ezt a karaktert, akkor is ekkora sikere lenne a filmnek? Mert én úgy vettem észre, hogy rengetegen csak a színészért vannak oda a filmből.
2009. aug. 23. 23:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jah, 21 éves lány voltam :)
2009. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az a helyzet ezzel az edward gyerekkel hogy nem csak a tinilányok halál szerelmesek belé. a tini hugom olvastatta el a könyvet és nézette meg velem a filmet és ugyanugy sohajtoztam rajta mint anyukám...:D
2009. dec. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem itt a karakter a lényeg. a Harry Potter után nem emlékszem hogy mindenki robert pattinson lázban égett. kellett az edward cullen karakter a tömeghisztériához:D
2009. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Edward miatt van. A Harry Potterben még nagyon gyerek volt. Azóta sokkal férfiasabb lett!


[link]


[link]


És akkor nem láttam vele egy interjút sem... Én nem vagyok oda azért, ahogy Edwardot alakította. Sokkal jobban tetszik, amikor az interjúkban folyton nevet és viccet csinál mindenből! :D

2009. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Eléggé késve írok választ, de mindegy.

Soha nem értettem, hogy mért találják olyan helyesnek Edwardot. Egyáltalán nem, helyes, és a személyisége idegesítő. Tulságosan védelmező, okoskodik és fájdalmas fejet vág. Szörnyű hogy ma ez lett az ideál, és áldok minden kis véletlent, ami ahhoz vezetett, hogy megrögzött Buffy rajongó legyek.

2011. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!