Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbit c. film váltott ki...

Loupsolitaire kérdése:

A Hobbit c. film váltott ki nálatok valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés

Imax 3D-ben néztem, és aznap egész délután valami förtelmes fejfájás kínzott, társaságom pár tagját szintúgy.

Ti mit tapasztaltatok? Fejfájás, szédülés, hányinger?



2012. dec. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak mérgezett volt a popcorn :)

Amúgy nem volt kellemetlenül hangos?

2012. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem eszek mozis szemetet. :)

Hangosnak nem mondanám különösebben; olyan, mint az a pár film, amiért eddig hajlandó voltam moziba ülni.

Ellenben a 2 óra 50 percnyi 3D megviselte az agyamat.

2012. dec. 23. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

2 óra 50 perc?!

Az igen.

Nekem eddig a max 3 óra volt (pont a Gyűrűk Ura 3),de nem 3D-ben.

Mondjuk nekem is volt bajom mert az 1 liter Cola nem segített azon,hogy már az elején is kellet pisilni :)

2012. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HFR 3D-ben néztem és semmi bajom nem volt tőle.

Személyes vélemény: csak bebeszélitek magatoknak.

2012. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Személyes véleményed: téves. ;)

Hidd el, nem vagyok az a mindent beképzelő típus. És 3+2 ember nem beszélt össze, hogy mindenkinek fájni fog a feje, előzetesen meg nem olvastunk nemzetközi véleményekről.

2012. dec. 26. 20:02
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én anno a Harry Potter 6. részét néztem imax 3D- ben... bár csak 15 perc volt belőle 3D- s, de én nagyon szédültem utána. Szerintem az lehetett az oka, hogy iszonyú nagy a vászon, viszont (bár leghátul ültünk) mégsem voltunk elég mesze tőle... be se lehetett látni az egészet. Sajnos emiatt nem nagyon merek újra bepróbálkozni imax 3D- vel.
2012. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most néztem először imax 3d-s filmet, nem volt abszolút semmi rosszullétem, csak az elején ozzá kellett szokni a szememnek. De mivel olyan hosszú előzetesek meg minifilmek voltak maga a film előtt, hogy az már elég is volt hozzá, hogy mire kezdődik megszokjam :D
2013. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!