Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc sorozatotok és...

Mi a kedvenc sorozatotok és filmetek?

Figyelt kérdés

Imádom a filmeket így nagyon sokat is nézek, de sajnos már nem igazán találok számomra újat :S ezért kellene egy kis segítség :) Leginkább a vígjátékokat, romantikus filmeket kedvelem. De jöhet életrajzi dráma is, vagy elgondolkodtató, komolyabb film is. Lényeg, h. ne horror vagy thriller legyen. Nem szeretem az ilyen félős filmeket!!

Segítségként a linkeket megköszönném :)


20/L



2012. dec. 2. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A romantikus filmeket annyira nem kedvelem, de a Titanic levett a lábamról. :) Szerintem ismered, nagyon híres film:)

A vígjátékokat én se vetem meg:D

Leginkább Adam Sandleres filmeket ajánlanák neked:D Pl. Kellékfeleség, Csontdaráló, Távkapcs, Sátánka-pokoli poronty stb.

De imádom még a Johnny English, Bean- Az igazi katasztrófafilm(mind2 Rowan Atkinson film), Apádra ütök, Vejedre ütök, Utódodra ütök(Ben Stiller, Robert De Niro filmek), A nyomorultak(John Malkovich és Gérard Gepardieu film, mondjuk ez dráma, de nagyon szép film:))

A Marley meg én is jó film, vígjáték, és egy kis dráma is van benne

Beethovent is nagyon szeretem, mind az 5 részét:))

További filmek:Armageddon, Eredet, Egy kosaras naplója, Ilyen a formám, Marvin szobája..

Most hirtelen ennyi film jutott eszembe, amúgy sem vagyok valami filmes:D

A filmkatalogus.hu jó oldal a filmkeresésre:)Bocsi, hogy nem küldtem linket, csak nem engedte :/

2012. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a nyomorultakat és a marvin szobáját még nem láttam. rögtön utánna is nézek :-)
2012. dec. 19. 10:55
 3/3 anonim válasza:
Barátok Közt, Szulejmán
2013. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!