Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Forgatókönyvírás, ki társulna...

Forgatókönyvírás, ki társulna hozzám?

Figyelt kérdés
Forgatókönyvíró szeretnék lenni, szóval akinek hasonló elképzelései vannak, az írjon kommentet vagy üzenetet.

2012. dec. 26. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmin én is gondolkodtam már, de semmit nem tudok a dologról.

Mi kell hozzá egyátalán?


Plusz, asszem ehhez rossz országba születtünk.

2012. dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy jó ötlet és azt le kell írni. Aztán át kell írni forgatókönyv formátumba. Nem mi vagyunk az elsők, akik rossz országba születtek, de egy jó irományt ki lehet vinni külföldre.
2012. dec. 27. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Most valószínűleg nagyon le fognak pontozni,de sebaj.

Van egyáltalán ötleted?Gondolod,Te vagy az egyetlen,aki ilyennel megpróbálkozott(zik)?Eleve nem könnyű eljuttatni egy olyan személyhez(nyilván külföldön,nem?),aki érdemesnek tartaná arra,hogy film készüljön belőle,mert ugye ezek mindig olyan "elfoglaltak".

És ez még csak az egyik része,ahhoz nagyon,NAGYON jó ötletnek is kellene lennie.

Nem akarlak letörni titeket,de nem hiszem,hogy ez így összejön(eleve egy közösségi oldalon kezdve...).

2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már én is nagyon sokat gondolkoztam ezen, el is kezdtem, letöltöttem hozzá még egy ingyenes programot is, ami sokat segített, aztán az első oldal után hagytam a francba :D Mivelhogy teljesen értelmetlennek láttam az egészet, maximum időtöltésnek jó, semmire nem fogsz menni vele.


De ha mindenképp bele akarsz vágni, akkor ajánlanék egy oldalt: [link]


itt sok dolgot megtudhatsz róla, hogy hogyan is kell ezt az egészet :) Nem is olyan egyszerű, mint azt mások gondolják...:P

2012. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy hány éves vagy?
2012. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy mégsem gondoltad te ezt olyan komolyan, ha még válaszolni se válaszolsz:/
2013. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!