Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki nem társulna egy kis...

Valaki nem társulna egy kis életmód váltáshoz?

Figyelt kérdés

Meg elégeltem, hogy folyamatosan rosszul vagyok attól, amit eszem. Sok mindent nélkülöznöm kell, de leginkább a kinézetem bosszant, még ha most nincs is olyan nagy következménye.( egészségileg, bár a mozgásképességem így is rohamosan romlik. pl gerinc, hát, ízületi problémák) A rengeteg sok zsíros és olajos (!) egészségtelen ételtől akarok megszabadulni. Szerencsére már egy két dolgot tudok hanyagolni. De még mindig nem az igazi. Most jön a java.


Ha valaki ilyen gondolatokat forgat a fejében, kérem írjon, és segítsünk egymásnak. Nagyon nehezen megy az, hogy az embernek arra kell nemet mondania, amit szeret. Persze, lehet támadni, hogy de hát ha szereted miért nélkülözöd. Ez az én döntésem! Én testem, az én akaratom! Mindenkinek meg van a saját indoka , hogy mit miért tesz az életében. Nekem is meg van. Csak sokkal könnyebb, ha az ember tudja, hogy nincs egyedül a bajban.


2012. máj. 22. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Magamra találtam a kérdésben! :) Te hány éves vagy?
2012. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!


20 :) Ha megengeded írnék neked privátot.

2012. máj. 22. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, írj nyugodtan! :)
2012. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám, csak én a kenyér- és tésztafélékkel vagyok így. Pedig jön a nyár, és szeretnék jó pár kilótól megszabadulni...Nekem is jó lenne valaki, akivel kölcsönösen tudnánk támogatni egymás elhatározását, és biztatnánk egymást a cél elérése érdekében...
2012. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!