Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film ami mondjuk...

Van olyan film ami mondjuk legalább kisebb hatással volt rád? =)

Figyelt kérdés
Mondjuk... úgy értem: Van ugye a Neveletlen hervegnő, amiben a lány egy olyan első csókról álmodozik, amitől fellibben a lába, mint a régi filmekben... mióta láttam ezt a filmet én is ilyen csókra vágyom, mert ez szerintem is romantikus :) Ilyenekre gondolok ^^

2012. dec. 27. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:

ha hasonló érzelmi hatásra vagy kíváncsi, akkor az 500 nap nyár, micsoda nő és a komplett szex és new sorozat, valamint a filmek


viszont ha sokkoló hatás, valamint elgondolkodtató volt számomra, akkor a ne engedj el, schindler listája, titkok kulcsa, hirtelen ezek jutottak az eszembe :)

2012. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az alkonyat. Amióta megnéztem állandóan késztetést érzek hogy 2percenként levegyem a felsőmet
2012. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Utolsó egy vicces gyerek és szereti más száját b*szni:D
2012. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csillog a vámpííír XD
2012. dec. 27. 01:32
 5/9 anonim válasza:
mert bekenték csillámporral!
2012. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Angel Beats!

Cross Game (1rész vége ütött)

Mirai Nikki

Code Geass (2.évad utolsó 10perce)

2012. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, belátom, a vámpír sem túl reális, de ííígy?! Úristen XD Mindegy, nem ez volt a kérdés XD
2012. dec. 27. 01:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Hachi: A Dog's Tale

Tropa de Elite

Cidade de Deus

Super

La zona

2012. dec. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az út (The Road)

Ez a film annyira hatással van az emberekre, hogy a nézők kb. 50%-a nem is tudja megnézni. Nem azért mert nem jó, hanem mert nyomasztó, és hat az ember érzéseire. És ha belegondol az ember, akár meg is történhet az ami a filmben van.

Meg ott van a "Rekviem egy álomért" c. film amit szintén tudok ajánlani. Ez egy remek film, több szálon futó cselekménnyel, és kőkemény tanulsággal.

De ezek a filmek erős idegzetű embereknek vannak, meg akik szeretik a minőségi filmeket.

2012. dec. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!