Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film ( egy gyerek...

Alexandrabellahorvat kérdése:

Melyik ez a film ( egy gyerek mesefigurává válik és mesevilágba kerül)?

Figyelt kérdés
elég régi mese, sztem 90-es évekbeli. az egész filmesen kezdődik egy gyerekről szól aki bemenekül az eső elől egy könyvtárba és ott mesevilágba kerül és három könyv segít neki visszajutni. egy tündér könyv, egy zombi könyv, és egy mogorva könyv. nem tudom melyik film az.

2012. dec. 29. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem az, de köszönÖm :)
2012. dec. 29. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

pedig a leirásod alapján ezaz. nézd meg a wikipedián a képet.. ott a srác mellette a kalóz könyv a tündér könyv meg a zombi könyv... és a történet leirás is stimmel: (és emlékszem is rá) a gyerek a könyvtárban van, amikor meghal valami furcsa hangot elkezd roani a vészkijárat felé, megcsuszik és egy ilyen színkavalkád hullám rá zuhan...


de itt van a trailerje is:

http://www.youtube.com/watch?v=u-gJr7iU6kI

2012. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az az amit az első ír, csak igazából a címe Reszkessetek, nem hagyom magam! :)

[link]

2012. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg az, köszönöm! csak tegnap nem figyeltem meg jobban. Köszönöm!
2012. dec. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!