Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok az éjsötét árnyékot?...

Láttátok az éjsötét árnyékot? Ha igen hogy hívják.

Figyelt kérdés
...azt a kezelést, akkor beszélnek róla, amikor Victoria Winters és Barnabas Collins az erkélyen beszélgetnek és Victoria azt meséli, hogy a szülei elvitették, és egy kipárnázott szobában ül, amikor jön az a rész, hogy a doktor egy kis tálkába belemártja azt a két rudat, azt mondja:- Ne mozogj Maggie (akkor még így hívták Victoriát), csak egy pillanatig fog fájni!- A doki odaérintette azt a két rudat, és Victoria felsikított. Ezt a kezelést hogy hívják?

2012. dec. 30. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én ma láttam. :) nem tudom,hogy hívják,sztem valami tudatmódosító cucc,amivel megakadályozzák,hogy szellemeket lásson,mert azt hiszik,őrült...
2013. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet
2013. febr. 13. 09:52
 3/3 film+ válasza:
100%

ez olyan kezelés, hogy a gyerekeket erőszakkal próbálták "megmagyarázni" a fejüknek, hogy nincsenek szellemek. Példa:

-Hiszel a szellemekben?

- Igen!!

akkor most megkapcsolják nekik a sokkolót, és azt akarták vele elérni, hogy a gyerek nemmel válaszoljon. Ez olyan mint az állatoknál....és van ilyen!!

Még most is hiszel benne?

Igen

-és addig használják, amíg a gyerek neme mond

na akkor még mindig hiszel benne?

Nem, (csak ne bántsanak !!)

szóval ez így szánalmas, és undorító módszer.. le kénye nyomni a torkukon az ilyen embereknek!!

2014. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!