Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars ti már...

Pretty Little Liars ti már várjátok az új részt? Mit gondoltok Toby-ről, miért csinálja ezt? :/

Figyelt kérdés
Én majd le estem a székről mikor megláttam Tobyt abban a fekete felsőben :/// Most komolyan ő az 1-ik A?! Lehet h csak azért csinálja h megvédje Spencert? vagy talán csak megjáca h szereti? :O De annyira cukik eggyüt *--*

2013. jan. 2. 17:30
 1/6 anonim válasza:
Állítólag csak azért csinálja hogy megvédje a lányokat főleg Spercert mert úgy könnyebb őket megvédeni ha minden tervről tud...de én is nagyon várom a köv. részt amúgy január 8-án fogják adni Angoloknál szerintem feliratosan fönt lessz olyan 11-én 12-én reméllem! :) de szerintem is cukik együtt Spencer meg a Toby a kedvencem :))
2013. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
imádom ezt a sorozatot én is nagyon meglepődtem amikor láttam, de annyira várom a kövi részt :DD elvileg a Mona visszamegy a suliba nem?:D
2013. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen visszamegy. :D és reméllem én is h csak azér csinálja toby h védje őket :DDD am Jasonról mit gondoltok? én mondjuk már unom ezrát meg ariat kezd unalmas lenni, én örülnék ha Jason és Aria összejönnének :DD
2013. jan. 4. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
igen én is örülnék, szerintem jobb párost alkotnak, meg én nem is bírom nagyon az Ezrát.:D Viszont bírom a Jasont, mert segít nekik bár az elején ugye bűnösnek állították be hogy az Iant rejtegeti. De végülis most mért is bíznak benne? Azért mert féltestvérek a Spencerrel?:DD
2013. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet :D amúgy én se birtam soha Ezrát, Jasont viszont elejétől kezdve imádtam :SDD Remélem összejön a Jaria!!
2013. jan. 6. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Tobeynak van oka rá,elvégre a lányok miatt volt javítóban,meg gyanúsították a gyilkossággal...Ki volt utálva a városból rendesen.

Szerintem Tobey-nak ez volt a feladata,hogy a lányok kegyeibe beférkőzzön.Először próbálkozott Emilynél,de mivel ő meleg,akkor Spencernél...Így végülis mindent tudott a csajokról,a bizalmasuk volt.Elkeserítő... :)

2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!