Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz már feliratosan...

Mikor lesz már feliratosan fent a neten a Pi élete? Nem igaz, hogy egy ilyen remekfilmet még mindig nem tesznek fel.

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A film a neten megtalálható pl.: torrentoldalakon.


A felirat már más kérdés. A film decemberben került szinkronosan a mozikba, így a felirat elkészítésére két mód van:

1) Bemész a moziba, felveszi a hangot és utána bepötyögi az elérhető angolnyelvű feliratba a magyar szöveget. (Ez egyébként illegális, ha lebukik eljárás indítható ellene szerzői jog megsértése miatt.)

2) Van használható angolnyelvtudása és az angol feliratot fordítja le magyarra.


És ezért természetesen jó esetben erkölcsi elismerés jár miközben, aki lefordítja vagy begépeli jó pár órát dolgozik vele ingyen, hiszen Te sem akarsz fizetni gondolom azért, hogy megnézhesd online a filmet.

2013. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg moziban.

Remek film? Nekem kételyeim vannak.

2013. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. kommentelő...hát kösz :)

2. kommentelő... én csak előzetest láttam és olvastam a könyvet, nekem tetszett! mindenkinek más tetszik!

2013. jan. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!