Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlotok nekem?

Sophiea kérdése:

Milyen sorozatot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit szeretnék, ami az a tipikus nem tudom abbahagyni mer annyira jó a története. Szeretem, ha egy sorozat humoros, vannak benne drámai szálak (de nem nyálas szappanopera. Különleges,kevésbé ismert dolgok is jöhetnek.

Műfajt is írjatok lécci!



2013. jan. 5. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vészhelyzet:D
2013. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gossip girl
2013. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A célszemély (Person of Interest)

[link]

2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jóbarátok, Szex és New York, Született feleségek, One tree hill, Így jártam anyátokkal. Ezek a legjobbak. Ha valamelyiket nem láttad, akkor nyugodtan kezd bele, mindegyik olyan, amilyet leírtál.
2013. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha komolyan jó sorozatok érdekelnek (és most csak maiakat írok, amik még mindig mennek):

Homeland, Breaking Bad, Game of Thrones, Sons of Anarchy, Sherlock, Boardwalk Empire, Justified, Dexter, vígjátékok közül Modern Family, Parks and Recreation, How I Met Your Mother első kb 3 évada, Community, stb.


Ha a Vámpírnaplók meg hasonló sorozatokat tartod jó sorozatnak, akkor meg ezek között nézz körül:

[link]

2013. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha valakinek van még ötlete írjon nyugodtan.
2013. jan. 6. 13:36
 7/8 anonim válasza:
Szívek szállodája
2013. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz!
2013. febr. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!