Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek, melyik jött be inkább?...

Kinek, melyik jött be inkább? Miért? A régi, vagy az új Pókember film?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 14:26
 1/6 HalkHogen ***** válasza:
100%
A réginél jobb a hangulat, a történet, a szereplők. Az újban nekem csak egy szereplő volt ínyemre: Emma Stone.
2013. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az új sokkal jobb, jobban visszaadja a képregénybeli Peter Parker és Pókember stílusát, jellegzetes pózait, dumáját, de ezt szerintem csak az értékeli aki olvasta anno vagy most a képregényeket, ráadásul hülyét kapok Toby Maguire pofájától!
2013. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Régi
2013. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
a reebot jobb
2013. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heló!


A régi is tetszett - ehhez az is hozzájárul, hogy jóval fiatalabban láttam -, de az új valamivel joban bejön.


Az újról a véleményem:


Többségében jól átgondolt, ügyesen felépített és mondhatni invenciózus újrakezdést kapott a Marvel legismertebb szuperhőse. Marc Webb úgy kanyarodott vissza a történet elejére, hogy a már egyszer látottakat más perspektívából, kellő újdonsággal volt képes bemutatni, szükségszerűen és magától értetődően az elődöt - természetesen csupán annyira, amennyire azt feltétlen kell, hála a remek képregényorientáltságnak -, és legfőképp az irodalmi alapot szem előtt és tiszteletben tartva. Mégis, mintha az a bizony plusz még váratna magára; csupán pár darabka szakadt le és olvadt be a filmbe abból a nagy egészből, ami valóban ragyogóvá fényezheti Pókember nimbuszát. Ehhez azonban sokkal jobban el kell rugaszkodni a sémáktól és járatlan, izgalmas utakat keresni. A csodálatos Pókember ugyanis olyan, mintha Marc Webbék tűzként kezelték volna. Inkább maradtak a biztos határon, néha be-belibbenve a merészség és a bátorság lángjai felé, hogy aztán gyorsan visszahúzódjanak. Ez a biztonsági játék egy új trilógia kezdő részénél még teljes mértékben érthető és nem róható fel komoly hibaként, azonban a későbbiekben jó lenne, ha ezen változtatnának a készítők. Ha ezt megteszik, és a mostani malőröket kiküszöbölik, az erényeket pedig szem előtt tartják, akkor egy ígéretes kezdet után már „csak” jobb folytatásokat kaphatunk.

2013. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az új

Tobey Maguire játéka szerintem borzalmas volt

2013. márc. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!