Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik Pókember film...

Nektek melyik Pókember film tetszett jobban?

Figyelt kérdés

A régebbi, amiben Tobey Maguire játszott, vagy az új, amelyikben Andrew Garfield volt a Pókember?

A régit is szerettem, de valahogy az új sokkal jobban sikerült, pedig féltem tőle eléggé. Meg tök jó volt, hogy az eredeti képregényhez hűen nem a Mary Jane volt a női főszereplő, hanem a Gwen Stacy.



2012. nov. 5. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintem az is jobb volt a másikhoz képest, hogy nem csak úgy belőle jött a háló, hanem úgy, mint az eredeti képregényben, abból a patronból
2012. nov. 5. 19:00
 2/4 HalkHogen ***** válasza:

A régiben sokkal karakteresebbek voltak a szereplők (Willem Dafoe pl. telitalálat volt); komorabb, súlyosabb volt a történet. Ebben az újban olyan könnyen felejthető arcok voltak. Egyedül Emma Stone-nal voltam kibékülve. Mondjuk 2 dolgot vele kapcsolatban sem értettem.

1. A vállalatnál kb. olyan ruciban flangált, mint Michelle Wild a munkanapjain...

2. Vajon miért kellett ezt a szép szeplős lányt rommá sminkelni...?


A régi nekem sokkal jobban tetszett.

2012. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HalkHogen ***** válasza:
Az meg, hogy hunnét gyün ki a háló, engem hidegen hagy. Nem ettől lesz jó vagy rossz egy pókember-film.
2012. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem olvastam a képregényt, ergo a Pókember-világom a trilógia köré épült, és igen, csalódást keltő volt megnézni ezt az új filmet ahhoz képest. Nekem az az original, nem beszélve arról, mennyivel jobbak a szereplői. Az új film mellett szól a látvány, na meg pörgősebb, izgalmasabb volt szerintem, de a főszereplőt egyenesen kirúgnám a gárdából, annyira idegesített, az idióta tinibeszólásaival együtt akció közben.
2012. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!