Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib tenger kalózainak...

Mentos kérdése:

A Karib tenger kalózainak lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Nagyob szeretem ezta filmet, és a vége az, hogy megvan nekik a Fekete Gyöngy, és még néhány másik hajó is, és tudni szeretném, hogy lesz-e folytatása ?

2013. jan. 9. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én remélem, hogy nem. Az első rész az évtized egyik legjobb vígjátéka volt, de már azt sem kellett volna folytatni. Utálom, amikor érezni a folytatásokon, hogy csak a pénz miatt csinálták, nem pedig azért, mert az alkotóknak van még mondanivalója. Sajnos mostanában már szinte csak ilyen folytatások készülnek. Ami sikeres, abból sorozatot csinálnak.
2013. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én remélem hogy lesz az összes része nagyon jó,én nem éreztem azt mint z első hogy csak a pénz miatt csinálnák és erőltetett lenne szerintem fantasztikus sorozat és Johnny Depp egy fantasztikus színész Bízunk benne hogy lesz.
2013. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy lesz.
2013. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz folytatása, igen.
2013. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!