Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Skins 3. a évadtól már nem...

A Skins 3. a évadtól már nem is fog a régi szereplőkkel foglalkozni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 04:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Két évadonként újraindul a sorozat új szereplőkkel. Az első és második generáció közötti kapcsolatként megmarad hogy Effy mindkettőben szerepelt, de az évadok között nincs átívelő szál.


A hetedik évad pedig vegyes lesz, és egy-egy szereplő szemszögéből/főszerepével fog játszódni (Cook, Cassie és Effy), mind önálló történetként.

2013. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek az új karakterek "szerethetők" lesznek majd? Vagyis lesz olyan jó, mint az 1-2. évad?

Az egésszel amúgy szerintem az a baj, hogy épp megszerettem a sorozatot, aztán a 2. évad végére jöttek a negatív dolgok. Viszont lehetne a továbbtanulás után is folytatni a sorozatot szerintem. Még 1 évad kijöhetett volna így, bár lehet, hogy nem látták értelmét. Mindegy nézem tovább a 3. évadot. :) Hátha megszeretem újra a sorozatot! :D

2013. jan. 11. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a választ tudom itt is felhozni az évadokról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2013. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én még csak most szerettem meg a Skins sorozatot... és megdöbbentem h a 3. évadban mások vannak, amikor ugy megszerettem Sidéket!
2013. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Én is így voltam vele. Utána elkezdtem nézni, és az akkoriakat is megszerettem. Az efféle sorozattal az a baj, hogy automatikusan cserélődnek a szereplők, viszont igaz, hogy eléggé szétment az a régi csapat a vizsgák után, szóval, ha folytatnák, akkor az már nem a régi lenne. Így a korrekt, hogy cserélődnek, viszont majd a 7. évad lesz a legjobb, bár remélem a régebbi szereplőkre is visszatérnek, nemcsak kb 3-4-re.
2013. márc. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!