Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az éhezők viadalához hasonló...

Az éhezők viadalához hasonló filmek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a Battle Royale-ra hasonlít, de találni párhuzamokat a Legyek Urában, és a Menekülő Emberben is.
2013. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a Battle Royale szerintem szörnyen rossz film, hogy még szépen fogalmazzak: pocsék, rengeteg hibával, és egyben felháborító is.

(Az éhezők viadala merőben más, az egyetlen amiben hasonlít, az annak az ötlete, hogy legyen egy ilyen "verseny", de különben minden más (hála Istennek) itt nincs az a felháborító vérengzés, hatalmas hibák... Az éhezők viadala emberi. Nekem tetszett.)


A másik kettőnek utána nézek, köszönöm:)

2013. jan. 12. 00:28
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy nem feltétlen kell a történetnek hasonlítani, csak a minőségnek, stílusnak...

Efféle, ehhez hasonló stílusú fantasy/sci-fi!?

2013. jan. 12. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Én tudok egy jó filmet mondani a címe: A negyedik

Először nagyon jónak gondoltam és az is. De miután elolvastam a könyvet rájöttem hogy egy kalap szart se ér xdd

Úgyhogy ha jó filmet szeretnél nézni akkor nézd meg A nagyadik-et de ne olvasd el a könyvet. :D

2013. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!