Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meik szuperhős a legerősebb?

Meik szuperhős a legerősebb?

Figyelt kérdés

Nos arra lennek kíváncsi, hogy a szakértők szerint melyik a legerősebb szuperhős?Az az jobban mondva meik legyőzhetetlen, amelyet meg egyszer se győztek le.Semmilyen filmbe,animeben,rajzfilmben, képregényben vagy barmi másban.

Nekem is megvan a tippem, és az érveim mellé.De előbb a véleményekre lennek kíváncsi.


Várom a válaszokat. De jól meggondolt és érvekkel alátámasztott válaszokat kárek.


Viszont hagyjuk a gyerekes válaszokat, mint pl Superman, legyőzhetetlen.De legyőzhető, mert ott a kriptonit vagy a 2007-es Doomsday című film amiben ugyan feltámad de megsebezhető, tehát halandó.

Vagy Goku a legerosebb...ha jól tudom van egy óriási robot akit Gurren-Lagann Tengen Toppának hívnak és az is erősebb mint Son Goku.Na és persze o is megsebezhető.


Szóval jó érveket kérek és megtámadhatatlanokat.



2013. jan. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim válasza:
Szerintem Son Goku, mert Hulk lassú. És még Narutonal is erősebb, mert a Gen KI dama-t odadobja és még föld is megsemmisül alóla. És az a robot, Goku kivégenzé. Úgy, hogy jönne Vegita Trunks Gohan Goten é s Pan köréállnak aztán át tud változni Goku God módba, azaz Istenmódba. Ott aztán halhatatlan. Ja és egy oldalon az van kitéve, higy Goku a legerősebb Animeharcos. Csak ennyi
2014. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim válasza:
Szerintem Son Goku, mert Hulk lassú. És még Narutonal is erősebb, mert a Gen KI dama-t odadobja és még föld is megsemmisül alóla. És az a robot, Goku kivégenzé. Úgy, hogy jönne Vegita Trunks Gohan Goten é s Pan köréállnak aztán át tud változni Goku God módba, azaz Istenmódba. Ott aztán halhatatlan. Ja és egy oldalon az van kitéve, higy Goku a legerősebb Animeharcos. Csak ennyit akarok mondani.
2014. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
54%

Azt az oldalt énis megtaláltam , valami amerikai oldal volt! :)

Hát Naruto fizikai ereje nem túl magas :D

Valahol láttam a neten hogy a Naruto legerősebb formájában is csak 1000 harci erővel rendelkezik mit sem érne például dermesztő ellen aminek az 50% ereje 60 Millió! :)

2014. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 kun.kdn válasza:
0%

dermesztő max. ereje 2,5-3,5 millió körül mozog de szerintem csak 1,5 millió lehet

cell 40 millió buu 260 millió de ezek már csak találgatások ami biztos:

-goku harci ereje a namekon ginyu legyőzése előtt:180 000

-dermesztő leggyengébb alakjában a harci ereje:530 000

2014. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 Bluestorm válasza:

Sziasztok!

Elgondolkodtató kérdés, ha a poén részét nézem tényleg Tom és Jerry, meg az egész LoonyToons :D

Komolyabbra fordítva, Gokuék valóban nagyon effektívek, de ne felejtsük el, hogy ők "csak" harcosok, egy mentális irányítással rendelkező karakter pillanatok alatt megfogja őket. Plusz vegyük figyelembe, hogy Goku ráadásul még buta is mint a tök- na most belegázoltam pár lelkivilágba.

Marvelben a legnagyobb hatalmú lények sokan vannak, az utca szintű hősöket felejtsük is el, azok nem játszanak nagy szerepet. Hulk ugyan valóban az egyik legerősebb lény, de erősen sebezhető Bruce Bannerként, úgy meg is tud halni, a filmben valóban mondta hoyg próbálkozott vele, de ha maradunk a fő képregényvonalakon, sosem akart meghalni. Mentális dolgok tekintetében, pedig a pince szinten van. Galaktusz az egyik legnagyobb hatalom ugyanakkor, ha éhes, simán leverhető, erre két eset is volt, egyszer az F4 és az ezüst utazó verte le, másodikra pedig az F4 és a Bosszú angyalai. Tehát ő sem nyerne mindenkivel szemben. Ott van még Apokalipszis, a legerősebb mutáns- nem a rajzfilmesre gondolok, ott kicsit gyengébb volt, mint kellett volna. Ő elpusztíthatatlan, teljes regenerációja van, sejtekből fölépül, és formálhatja magát és erejét. Az x-men legyőzte, bár egy másik marvel multiverzumban ő irányítja Amerikát, de ott is elverik párszor. Ő sem nyert.

Thor nem rossz választás, de többször kikapott az élete során, sőt a marvel ultimateben meg is hal egyszer.

A két talán legerősebb entitás a Túlontúli ő teremtő hatalom. Ő nyerne például, szemtől szemben, de Fátum kijátszotta a csatavilágon és el tudta venni a hatalmát egy időre, ez egyenértékű a legyőzéssel. Jean Grey, vagyis inkább a Főnix, nos ő egész esélyes, egy naprendszert el tudott pusztítani éhségében, és csak úgy tudták megállítani hogy hagyta magát.... hm. elgondolkodtató.

Végül ebben az érában maradt a Halál, nos ő elég tápos, de Marvelben a halál női személyiséggel rendelkezik, ezáltal van gyengéje, ugyan az mint minden heteró nőnek. Ő is kiesett.

DC univerzumban a legjobbak, nos nem Superman, valóban erős, és lobog a zászló is mögötte, de a kriptonit és a mágia szétszedi. A DC szerint supi teste egyáltalán nem védett a mágiával szemben, ezért aztán ő sem jut tovább ezen a versenyen. Darkseid az egyik legnagyobb hatalmú, de Supi kétszer is le tudta győzni. Brainiac is elég táp, de az igazság ligája verte többször is, és Supi is legyőzte Supergirlel együtműködve.

Maradt még az Android, aki az Igazság ligája sorozatban szerepelt, nem tudom képregényben van-e, de mindegy, a rajzfilmben elég nagy erőket tudott ősszegyőjteni, mivel ő lemásol minden hatalmat, amit lát.

Mr Manhattan, igen ő is elég erős, tud teremteni lát előre és vissza is az időben. De őt is legyőzték, méghozzá Ozymandias, hiszen végül is elérte, hogy befolyással legyen rá, mert voltak érzelmei a kék fiúnak, tehát irányítható maradt. Ebből pedig az fakad, és egy picit visszakanyarodnék még a DChez, hogy Batman intellektusa a legtöbb ellenfél ellen működik. Van terve a saját bajtársai ellen is, ha túl nagy hatalomhoz és rossz erkölcsökhöz jutnának. Ő is tudna nyerni, d mivel csak egy ember, valójában lelehet győzni Bruce Waynet.

A következtetésem tehát az hogy egy karakter nem lehet a legerősebb, inkább csoportban tudnak nagyot alkotni, kihasználva a személyes előnyöket, és segítve társaikat a hátrányaik ellenére.

Kíváncsi lennék, hogy a kérdezőnek mi a véleménye, mert még nem láttam az ő válaszát, vagy csak elkerülte a figyelmem?

2014. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
akkor supermen hiszen erős repül lézert lö ki a szeméböl jeget fuj a kriptonit a gyenge pontja de azért erős vagy akkár thor hiszen ö egy isten meg asgardi hiszen thor erős
2014. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
meg atol hogy superman a kriptonitol gyenge esztz értem de szerintem superman erős
2014. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Ott van a One Piece-ből Sanji. Nyomat egy Diable Jambe-t, és lángoló lábbal szétrugdossa Superman-t, Thor-t, és Goku-t. Egyedül Popeye-el nyomatna döntetlent, mert mikor Popey megeszi a spenótot, akkor bizony nagyon erős. :)
2014. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
akkor is hulk thor meg superman a legerősebek
2014. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Superman ereje korlátlan, ami azt jelenti nála, hogy olyan erős amennyire lennie kell, azaz legyőzhetetlen. Ottvan még Batman is, neki mindenre van egy terve (még a halálra is), és lehet hogy 1v1 harcban még egy gyengébb szuperhős is kilapítaná, mert mindig a gyengepontot használja fel, Hulk is hiába rohamozná meg ha egy gammaágyúval visszaváltoztatja dokivá, vagy Vasembert leblokkolja egy EMP-vel, Superman meg harcképtelenné teszi egy kriptonit sugárzóval.

Ottvan még Son Goku, aki Batman ellentéte ilyen szempontból, mert bárki túljárhat az eszén és nem egy taktikai zseni, de ő a legerősebb és a halál sem akadály neki, ha nem számítjuk Whis nagyurat, aki habár nem hős se harcos, de elvileg sokkal erősebb Billsnél is, akivel nem bírt el Goku. Testi erő és harci energia (ki) szempontjából ő a legerősebb.

2014. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!