Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meik szuperhős a legerősebb?

Meik szuperhős a legerősebb?

Figyelt kérdés

Nos arra lennek kíváncsi, hogy a szakértők szerint melyik a legerősebb szuperhős?Az az jobban mondva meik legyőzhetetlen, amelyet meg egyszer se győztek le.Semmilyen filmbe,animeben,rajzfilmben, képregényben vagy barmi másban.

Nekem is megvan a tippem, és az érveim mellé.De előbb a véleményekre lennek kíváncsi.


Várom a válaszokat. De jól meggondolt és érvekkel alátámasztott válaszokat kárek.


Viszont hagyjuk a gyerekes válaszokat, mint pl Superman, legyőzhetetlen.De legyőzhető, mert ott a kriptonit vagy a 2007-es Doomsday című film amiben ugyan feltámad de megsebezhető, tehát halandó.

Vagy Goku a legerosebb...ha jól tudom van egy óriási robot akit Gurren-Lagann Tengen Toppának hívnak és az is erősebb mint Son Goku.Na és persze o is megsebezhető.


Szóval jó érveket kérek és megtámadhatatlanokat.



2013. jan. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Hagyjuk Son Gokut ? Akkor azt mondom Vegeta mert egy szinten vannak és ők a legerősebbek.
2016. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Dr.Manhattan a Watchmenből.
2016. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 magorg válasza:
Hulk-ot szeretem, kiváncsi lennék mi a legvégső ereje De! (Ha szkeptikusan nézzük) ha valaki képes beledobni a nappba az beza ott is marad (mint farkas,deapool,meg a legtöbben) az erő helyzetfüggő (szerintem), mindenkinek megvan a gyengepontja.
2017. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
Egyértelműen Flash, visszamegy az időben és megöli a gyerekkori énjüket, vagy csak egyszerűen kitöri a nyakukat.
2017. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Bocsi, de értelmetlen veszekedni, megalkották a legyőzhetetlen karakter. (Mangát nem olvastam) De Saitama a One Punch Man című animéből:) Ott eddig veretlen, legyőzte a legerősebb lényt az univerzumban , egy komolyabb ütéssel. Még Flashnél is gyorsabb, szóval mielőtt Flash visszamenne az időben simán kiüti.
2017. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Saitama a legerősebb, hiszen a Komolyabb ütések egymás után megölte az univerzum legerősebb lényét. Gokut meg Hulkot meg mindenkit odaverne.
2017. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Thunderfairy ***** válasza:
Nézetek ennek utána. Son Goku Ultra Ősztőn.
2023. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!