Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » M1-en ment sorozat címe?

M1-en ment sorozat címe?

Figyelt kérdés
Az m1en ment régen egy sorozat amit kb 7 éve nagypapámmal néztünk. Olyan volt hogy egy lány és az apja visszamennek egy mesevilágba és az útjukon velük volt egy srác aki farkassá alakult át néha. A lánynak egy ideig hosszú haja volt de egy vadász miatt aki üldözte őket le kellett vágni azt hiszem az Anyukát keresték abban a világban aki azthiszem valami gonosz királynő lett és megakarta ölni a saját lányát. LEhetséges, hogy ez a Once upon a time, vagy az más??? Nem találok róla rendes leírást szóval nem tudom hogy az e :( Valaki ha segítene nagyon nagyon megköszönném :))

2013. jan. 20. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
nem a Once upon a time, de ha valaki ismerné azt az segítene :)
2013. jan. 20. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tizedik királyság.
2013. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úúúú igen az :)))) NAgyon szépen köszönöm ^^
2013. jan. 20. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit, egyik kedvenc sorozatom :)

A Once upon a time amúgy egészen más, vadiúj sorozat.

2013. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tegnap belenéztem és láttam hogy tök más :) Nekem is az volt a kedvencem csak kicsi voltam és senki nem mondta meg mi a címe XD most jmeg már kérdezhetem melyik volt az itthon senki sem tudja :( De nagyon köszönöm ) amint tudom el is kezdem nézni ^^ :DD
2013. jan. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!