Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tanulás mellé milyen filmet...

Tanulás mellé milyen filmet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lenne aki azt mondaná, hogy elveszi a figyelmet, de én nekem kicsit segít, ha van más is. Jobban elkalandozok, ha csak a tananyag van előttem. Amiket eddig néztem és segítettek azok az ilyen könnyebbek pl: Scooby Doo filmek. Vagy valami zenés pl Hair. De most kifogytam az ötletekből.

2013. jan. 22. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sorozatokat ajánlanék :) Mondjuk minden nap megnézel egy epizódot, vagy kettőt, vagy amennyi neked jó. Ha könnyedebbre vágysz, én a helyedben Disney-seket vagy Nickelodeon-osokat néznék, nem tuodm hány éves vagy, de én ezeket szeretem: Drake és Josh, ICarly, Sok sikert Charlie, Jessie, Indul a risza, Zack és Cody élete a fedélzeten. Ha akarod, segítek, hogy hol találod meg őket online.:)
2013. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem én vagyok az egyetlen aki inkább a filmet választja a tanuláshoz. Bár én inkább csak hallgatni szoktam, hogy legyen valami háttérzaj.

Általában olyanokat szoktam választani, amiket már láttam párszor, így ha néha felkapom a fejem akkor ne azt lessem, hogy te jó ég mi történt a filmben.

Az első válaszolóhoz hasonlóan szintén a sorozatokat ajánlom. Például jóbarátok, két pasi meg egy kicsi. Ezek amik könnyebben emészthetők.

2013. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A sorozattal az a bajom, hogy rövid és ha vége akkor úgy érzem végeztem. De órákat kéne tanulnom, azért a film..
2013. jan. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!