Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Java, C++-hoz kellene (mindkét nyelvhez kellene könyv).

Olyan könyv kellene ami nem csak a "Hello world" programokat tanítaná csak, hanem már magasabb szintű programozást is tartalmaz.

Java-ban kezdő vagyok. C++-ból van tapasztalatom (24 órás könyv, tudom az se valami sok.)



2013. jan. 19. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó, én ennek a megvételét tervezem: [link]

A könyv ugyan két önálló kötetből áll, de csak együtt lehet megvenni, tehát az ára a két könyvre vonatkozik, nem darabjára.

2013. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Vélemények alapján amit olvastam róla jó könyv. Ha esetleg java-hoz is tudnál mondani nagyon megköszönném.

Ment a zöld pacsi.

2013. jan. 20. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Java-ban sajnos nem tudok segíteni, de majd valaki biztos ír valamit. :)
2013. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem a javát én ebböl tanulok nem kis könyv kb 400 oldalas én most tartok a 100.nál eddig egyetlen hibás programot találtam benne a 79. oldalon lent ha odaérsz ahoz a részhez akkor majd irj és leirom neked. [link]
2013. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát. Mentek a zöld pacsik. :)
2013. jan. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!