Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire erőszakos a Django...

Mennyire erőszakos a Django elszabadul című film?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mutatnak- e leszakadó testrészeket élesben vagy hasonlók, nem arra, hogy sokan halnak e meg benne :).
2013. jan. 23. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Tarantino rendezte.
2013. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, az, vannak benne brutális részek.
2013. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 loupsolitaire ***** válasza:
63%

Fröcsög a vér mindenfelé.

Sokan halnak meg benne, és ezt ki is hangsúlyozza Tarantino. :D

2013. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze,hogy kihangsúlyozza,hiszen ez az ember nem tudja értékelni a szépséget,ily módon meg is veti azt,előnyben részesíti inkább az erőszakot és gonoszságot.Utálom Tarantino-t.
2013. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ez az ember nem tudja értékelni a szépséget,ily módon meg is veti azt"


Nem is tudtanm, hogy te azok közül vagy, akik hosszasan beszélgettek Tarantinoval és tőle hallották azt, hogy miként is áll a világ dolgaihoz... Ja, hogy ez nem így volt és csak spekulációkra és a filmjeire mondva alapozod ezeket - úgy ráadásul, hogy valószínűleg nem si ismered minden filmjét.

2013. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tarantinóhoz képest nem is vészes. Inkább a poénokra és a mondanivalóra van kiélezve, feketék vs. fehérek stb. Persze azért van benne vérfürdő is, de a Kill Billben például sokkal inkább explicit módon jeleníti meg a vérengzést.

Egy szó, mint száz: Tarantinóhoz képest nem annyira.

2013. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pont ma néztem meg és szerintem nem vészes.Mondok egy példát : 2 hapsi üti egymást,Te ezt az ütő szempontjából látod én nem az ütöttből :D.Oké,folyik benne a ketchup,és néha látszik 1-1 véresebb rész,de nem halálosan borzasztó :)
2013. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!