Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ► Volt olyan film ami...

► Volt olyan film ami után valami iszonyú nagy űrt éreztél? ◄

Figyelt kérdés
Nekem volt néhány ilyen, de elég régen és próbálok visszaemlékezni, mert nyelvvizsgára egy filmről szeretnék tartani egy prezentációt ami tényleg eszméletlenül tetszett. Szóval erre szeretnék példákat találni, olyanokat, amik után napokig csak szenvedtél és nem láttad értelmét semminek... Valaki valami hasonlót tapasztalt?

2013. jan. 26. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kammerflimmern. Magyarul asszem Szívritmus-nak fordították, de csak eredeti nyelven, angol felirattal sikerült megszereznem.

Viszont soha egy film sem volt rám talán ekkora hatással.

Utána csak ültem tök üresen, és néztem ki a fejemből. A rá következő napokban pedig valami depresszió szerűség határán lebegtem.

Azt tudnám mondani, hogy az történt velem, miközben néztem a filmet, hogy pofánvágott a valóság.

Viszont ez erősen rétegfilm, szóval nem mindenkinek jön át a veleje.

De egy próbát megér.

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Las Vegas végállomás, Tökéletes világ, Fejünk felett a föld,Elmezavar TBS, Éjféli cowboy, Felhő a Gangesz felett,


Mindegyik más és más hangulatot hordoz, de a letaglózás mindegyikre jellemző, ami után ürességet éreztem! Az összes felsorolt filmnek megnéztem a stáblistáját is!

2013. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,rengeteg ilyen film van.Imádom ezt a katarzist,már-már kergetem,tehát mindig ilyen filmeket keresek.Itt vannak,amiken totál kiakadtam:Donnie Darko,Fekete hattyú,Fehér pokol,A nő,Dreamers,Requiem egy álomért,Pillangóhatás,két nővér.
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!