Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a hírhedt film ami...

Melyik az a hírhedt film ami a japánokról/nácikról szól a második világháború idején?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosítanál kicsit, mert ez elég kevés info!

Most akkor a japánokról vagy a nácikról? Mert nem ugyanaz a kettő... Vagy a kettőről egyszerre?

2013. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néhány tipp: Piszkos tizenkettő,Elenség a kapuknál,Pearl Harbor,Sztálingrád. De tényleg nem ártana pontosítani.
2013. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem emlékszem, lehet,, hogy a kettő kapcsolatban is van: valami emberkísérletek vannak a középpontban, vagy vmi ilyesmi...a port.hu-n sok kommentet olvastam, hogy durva film meg hogy nem hiszik el hogy ilyek történtek, de sajnos már nem emlékszem a címére.
2013. jan. 27. 13:26
 4/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem ez egy dokumentum film volt, nem mozifilm
2013. jan. 27. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán: Dr. Mebusa...vagy hogy...:)
2013. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a film címét nem tudom, de enyhén hasonló kategóriában tudom javasolni a Helyőrség 1-2 és a Bunker című filmeket.
2013. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Japánokról szól:

Egy kés filozófiája.

2013. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aaaaa koszonom!!!!!!! A kes filozofiaja az, koszi!
2013. jan. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!