Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megható, szép animét ajánlanátok?

Megható, szép animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jó zenével, szép történettel és látványvilággal, ami megérintett benneteket. Ilyenre lenne most szükségem. Minél magasröptűbb, valós világtól elrugaszkodottabb annál jobb.

Lehet egyrészes vagy TV sorozat is.


2013. jan. 28. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nos ugye kinek mi tetszik. Nekem nagyon tetszet a sao. :) Nem egyforma az ízélüsnk.
2013. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most ezt nem sértésből mondom , de az összes 14évesnek aki jó animét még nem látott "tetszett" a sao .. :O
2013. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ClaySaad ***** válasza:
Guilty Crown, Angel Beats
2013. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Maoyuu Maou Yuusha szép képi világgal rendelkezik itt-ott játszik néha az érzelmekkel is. Jó témát dolgoz fel. Zene szerintem szép lett.
2013. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mayuri4486 ***** válasza:

Hmm,nekem az egyik a Guilty Crown volt.Lehet,hogy nem az anime végéig megható,de nekem kifejezetten tetszett.

Ott van a Clannad,az is szép volt,szerintem.

A kérdésedre pedig egy nagyon hasonló:

-AnoHana.

2015. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 darkman1986 válasza:

hali skacok, nem szoktam se írni, se ilyeneket nézni, csak 1 hónapja. A ti általatok ajánlottak közül eddig az Anohana-t, a Guilty Crown-t és az Angel Beats-t néztem meg. 30 éves cigóként nem bántam meg, sőt, örülök, hogy a neten a sok sz#r műsorokon kívül ilyenek is fent vannak. Mind a zene, a ajz, a cselekvések, a karakterek egyszerűen magukkal rakadtak és kifordítottak, mármint jó értelemben :)

Annyira vegyes ér eróteljes érzelmeket hoztak ki belőlem, hogy már el isfelejtettem, milyenis voltam kicsiként, még a felnőtté válás előtt, és hogy mennyire más vagyok ebben a valóvilágban, ahol eddig még nem találkoztam se érzelmileg, se fizikailag olyan esetekkel, személyekkel, érzésekkel, amik csak ezekben a rajzokban van. Furcsa, hogy mi, akik ilyenek után vágyakozunk, vagy csak érdeklődünk, csak néha, vagy ritkán futunk össze összehasonló dolgokkal. Nekem személy szerin ez fáj. Mindegy. Egy kicsit elszakadtam a témától :)

Szóval ha az előbb felsorolt anie-khez hasonlókat tudtok még ajálani (amik a helyzet ellenére emberi tulajdonságokat, helyzeteket, karaktereket tartalmaz), akkor én nagyon megköszönném.

ARIGATOU, előre is (bocs,ha rosszul írtam)

Szép napot mindenkinek

2016. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 darkman1986 válasza:
Ja, még annyit, hogy az Attack on titan is és a Parasyte the maxim is a kedvenceim között van :)
2016. aug. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Wolfs rain
2020. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!