Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem volt kicsit bonyolu...

Csak nekem volt kicsit bonyolult a vége? Inuyasha.

Figyelt kérdés
Mármint az, hogy akkor most Kagome már nem tud haza menni és örökre bezáródott a kút, vagy újra megnyílt és kedvére járkálhat. Mert ezt nem értettem a végén igazából, el se köszönt senkitől meg semmi ilyesmi.... :D
2013. jan. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha végig nézted a Final Act-ot akkor mindent tudsz , minden kiderül.
2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annak a végén tér vissza a középkorba 3 év után, nem?
2013. jan. 28. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak a végén tér vissza. Rohadtul nem egyértelmű. A készítők azt is elkapkodták, ahogyan egyébként az egész Final Act-et. Legalább 52 részt kellett volna készíteni, de 64-65 is kifért volna. Ugyan én csak másoktól értesültem a mangáról, de például a végén lévő ékkős dolog is sokkal hosszabb. 2008-ban, a manga befejezésével fórumon olyasmi volt a téma, hogy az ékkő valószínűleg csak próbára tette Kagomét és InuYasha-t. Mivel Kagome papnői erőkkel rendelkezik, benne született újjá az ékkő, és végül ő mondta el a megfelelő kívánságot, így valószínűleg a 3 év elteltével rendelkezik az "ékkő képességeivel", mintha újonnan eggyé váltak volna. Nem tudom, hogy ez mennyire helytálló. Mindenesetre a Final Act anime egyáltalán nem ad választ. Illetve inkább arra utal, hogy Kagome elhagyta a családját, ami önmagában gázos. (Én semmilyen szerelemért nem hagynám el a családomat, ráadásul egy veszélyesebb világgal szemben.) Ettől függetlenül előfordulhat, hogy így van. Az csak egy dolog, amit régen fórumon írtak. Rá kéne keresni a mangára.
2013. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel (3.al). Sok minden nem volt tiszta, és el is volt sietve. Na meg azzal hogy Kagome elhagyta a családját, azzal végképp nem vagyok kibékülve.
2013. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!