Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem ezt a filmet?

Ajánlanátok nekem ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Psycho (1960)

14/F vagyok, és nagyon szeretem a horrorokat (kedvenceim: árva, fűrész, kedvencek temetője, mártírok, viasztestek stb...)

Hallottam, hogy ez a Psycho nagyon jó film, de nem szeretem a régi, főleg a fekete-fehér horrorokat. Ennek ellenére szerintetek megnézzem? Tetszene nekem?

És ez a film ijesztő, vagy inkább izgalmas?

Ui.:Lécci ne azt írjátok, hogy nézzem meg és megtudom!



2013. jan. 28. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
NÉZD MEG ÉS MEGTUDOD!!!:D De egyébként én ajánlom hiába régi:)
2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó film, igazi mestermű, csak lehet meg fogsz lepődni mennyivel komplettebb és kifinomultabb, mint sok mai horror.

Hitchcock mestere volt a feszültségkeltésnek, a Psycho pedig nagyon sok későbbi filmet ihletett meg.

2013. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem meg is fogom nézni, egy próbát megér :)
2013. jan. 28. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
És a többi részével mi a helyzet, azokat érdemes megnézni? asszem 4 része van
2013. jan. 28. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ember! Nézd meg! Ha tetszik, akkor folytasd a többi részével, ha nem akkor meg ne. Miért kell erről kérdést kiírni?
2013. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt rendezte Hitchcock, az remek lett, a többihez nem volt szerencsém, de ha azt nézem, hogy mi volt hatásos az első filmben, akkor szerintem azt csak egyszer lehet igazán elsütni.
2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az ingerküszöböd és mennyire tudsz értékelni egy olyan filmet, ami ma már nem olyan félelmetes, de zseniálisan kivitelezett és kifinomult.


Tekintve, hogy milyen filmeket nézegetsz, valószínűleg "erőtlennek" fogod érezni. Feltétlenül ajánlom olyan szempontból, mert egyértelműen kultfilm... :) Csak lehet, hogy érettebben értékelnéd igazán a kifinomult dolgokat benne.


A 2-es és 3-as rész színészileg, rendezésileg sokkal gyöngébb, viszont már "magasabb ingerküszöbhöz" készült, a 80-as években, azokat is ajánlom. A 4-es már gagyi.

2013. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!