Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » KÉRLEK VÁLASZOLJAT OK! A...

KÉRLEK VÁLASZOLJAT OK! A barátnőmmékkel igaz történetű szellemes filmeket szeeetnénk nézni, valaki tud írni valami jót?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rejtélyes igazságok

ez sorozat, de elég jó

2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

haunting in connecticut(kísértetjárás conneticut ban), ördögűzés emily roses üdvéért, fehér zaj,a rítus

ezeket megnéztem egy hétig egy irányba néztem...XDXD én este szereteknézni ilyen beszaratós filmeket akkor van feelingje.Senki ne mondja h tök sötétben egyedül jó hangtechnikával nem lenne tele a gatya...

ha ezeken túlteszed magad lesz pár alvatlan éjszakád, a hatás érdekében csak egyedül és este!

jó szórakozást

2013. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
negyedik típusú találkozások(4.Kind)idevág egy kicsit na ez betette nálam az ire a pontot, nem volt alvás este.
2013. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
még mindig feláll a szőr a hátamon ha arra gondolok ahogy a kísértetjárás cunnecticut ban kezdődik aki megnézte se a képeket se a zenét nem felejti!el sem merem képzelni milyen lelki világa lehet annak aki ezt csinálta
2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a Kísértetjárás C.-ban elég gagyira sikeredett pedig, sok helyen lehúzták...
2013. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ideglelés
2013. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kísértetjárás Connecticutban, igaz történet az alapja és elég jó film!
2013. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amityville-ről készült filmek, a legjobbak, és elvileg - elvileg - igazak.
2013. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A haunting!!! (szellemjárás) igaz történetek...elég sok rész van belőle...én imádom...
2013. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megtörtént események által ihletett film elég sok van.

Például az Ördögűző.

De az ihletett mindig elég nagy költői szabadságot jelent. Mivel egyetlen hitelesnek elfogadott szellemjárás sem létezik, így nyugodtan nézzétek bármelyiket, tömény fikció mind.

2013. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!