Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amadeus című film mennyire...

Az Amadeus című film mennyire élethűen mutatja be Mozart életét? Tényleg ilyen ember volt?

Figyelt kérdés
Egyébként ének órán néztük, és szerintem nagyon jó film, szinte kezd érdekelni a klasszikus zene...

2013. febr. 4. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam több forrásból is, hogy Mozartot ilyen emberként ismerték. Fiatalosan pimasz, már-már arcátlan modorú volt, de a tehetségét senki sem vitatta.
2013. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alexa Szjg-er ***** válasza:
100%

Igen ilyen volt azért volt ilyen mert nem volt gyerek kora .

Gondolj bele 4-éves korától kezdve csak koncerteket adott elő meg zenéket írt és nem hagyták hogy játsszon .

Ezért volt az hogy mikor felnőtt "gyerekesen " viselkedett

meg megszegte a szabályokat pl: káromkodás ,nem hordta a parókát amit kötelessége lett volna .

Szerintem 99% jól adja elő az életét de én a gyerek korát hiányoltam a filmből .

2014. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!