Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Paranormal A.4 kérdések?

Paranormal A.4 kérdések?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem tudtam h Robbie Hunter. éjszakánként mászkál, Tobbyval beszél, Wyattet fel akarja készíteni vmire. hidegrázós kölyök, na!

Erre kiderül h Wyatt volt Hunter.

De Robbie hogy került akkor Katiehez? Hunter meg Alexékhoz? Egyáltalán hogy élhet még Katie? elég halottnak tünt a véres atlétájában anno. És Robbie honnan tud Tobbyról és az ilyen dolgokról?

És az a csapat ember a végén? Szellemek vagymi? a 3. végén is vltak, azt hittem a nagyi szektás tagjai.

Csak nekem nem elég egyértelmű?



2013. febr. 6. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szekta, ami imádja az a démont és gondolom át akarják hozni ebbe a világba véglegesen.


Katiet tudta megszállni az a f*s, ezért él, gondolom valami szimbiózisban vannak, nem tudom. :D Az a vér nem Micah-é volt? Mert kinyírta az első rész végén.


Huntert emlékeim szerint azért akarta a démon, mert neki ígérték, na most más családok is köthettek efféle alkut.

Hisz vannak páran. Pl. Robbie.


Huntert meg lehet elvesztette...nem tudom. Aztán valaki megtalálta. Utána már törvényesen fogadták örökbe Alexék.

2013. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*Engem inkább az zavart, hogy mi van a többi szomszéddal?

A kiscsaj ott sikoltozik az utcán, de senki nem néz ki? És más ott lakóknak nem tűnt fel a sok agyament ember éjszaka? Egyáltalán laktak ott mások is vagy csak ők költeztek be a szekta szívébe? xD

2013. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet Mikah vére volt, kitudja :D

Az biztos h elveszthette vhogy Huntert, az meg tuti h törvényesen fogadták örökbe. Ja, Robbie is ilyen alku tárgya lehetett, énis erre gyanakodtam.

Hát érdekes h senki nem figyelt fel a dolgokra.! Azt sem értem h a démon Katie miért került kórházba XD de az sztem nem is volt igaz, csak azt akarta h Robbie hálózza be Wyattet.

2013. febr. 20. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem úgy jött le,hogy átcsalták a szőke csajt a katie házába mert ugye ő szűz. és az a sok ember mind boszorkány volt és ugye egy szüzet fel kell áldozni :D
2013. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Basszus! tényleg volt szó egy szűz feláldozásáról! és Alexet nem hagyják kettesben a fiújával, aki könyörgött h camon mutassa meg csak a cicijét. szóval ez tényleg jó megfigyelés :)
2013. márc. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!