Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen rajz/animációs filmeket...

Milyen rajz/animációs filmeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem elég... Milyen témában?
2013. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, bár olyasmire gondolok elsősorban, mint a Fel vagy a Szörny Rt.
2013. febr. 11. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Na, ez máris valami! A Fel és a Szörny Rt. normális, 3D-s technikával készült animációs film.


Én ajánlom a Jégkorszakokat (1, 2 és 3), Így neveld a sárkányodat (személyes kedvenc), Némo, stb. animációs filmek a Pixar vagy Dreamworks-tól.

Bár a van pár tényleg jó, régi Disney film is. (azok amiket még rajzoltak)

2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) ezek közül a legtöbbet már láttam...
2013. febr. 12. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Én Japánból és Európa nyugati régiójából emeltem ki párat :):


Ghibli filmek: elsősorban Miyazaki Hayao műveit ajánlom (Laputa: Castle in the Sky, Totoro - A varázserdő titka, Miyazaki Hayao...), de a többi rendező munkája is fantasztikusan jó, különösképp kiemelném a Szentjánosbogarak sírját, ami a valaha készült egyik legdrámaibb háborús film.


Ezen filmek többsége kézzel készített rajzokból áll össze!


Másodpercenként 5 centiméter - csodálatos anime a viszonzatlan, be nem teljesedett szerelemről. Egyúttal az egyik legszebb, csodálatosan ellkészített anime, amit valaha láttam.


Kells titka - Ír legenda, amelynek elksézítésében magyarok is segítettek - ennek köszönhető a magyaros beütés, ami a népmeséinknél figyelhető meg. Remek kis film, pazar látványvilággal, ami van annyira egyedi és párját ritkító - éveket kell várni, amíg hasonló művek születnek -, hogy voltaképp kötelező emgnézni a műfaj szerelmeseinek.


Jó szórakozást hozzájuk!

2013. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :)
2013. febr. 14. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Hotel Transylvania

Rontó Ralph

Nagyon Vadon 1-3

Madagascar 1-3

ezek mind rohadt jók és viccesek :D

2013. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!