Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók ez hogy van most?

Vámpírnaplók ez hogy van most?

Figyelt kérdés
A második évadig láttam csak,és a 4.ben már Elena és Damon összejöttek. Ez hogy lehet?? Oké,hogy a 2. rész végén megcsókolta Damont,de a 4 évadban már szex is volt..Mikor távolodott el ennyire Elena Stefantól? És hogy lett vámpír?? Köszönöm előre is

2013. febr. 9. 22:21
1 2
 1/17 FannaL ***** válasza:
Ezt nem egyszerű elmagyarázni nézd végig az összeset, mert eléggé bonyolult, próbáltam már elmagyarázni valakinek szóban is, de lehetetlen. És akivel csókolózott az nem Katherine volt? :D
2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem..a 4. évadban már elenával csókolózott. próbáld meg elmagyarázni kérlek..csak hogy miért jött össze Damonnal,vagy mit csinált stefan?
2013. febr. 9. 22:42
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
te hallod mirol beszelsz? 4 evadon at huztak az elena damon dolgot. de szerintem mar annyira elhuztak hogy mar nem is orultem annyira mikor damonnal osszejottek. 4 evadon keresztul huztak. nem ertem mi a gond. stefannak ugy is jon mas... szerintem ha a masodik evadbal tartasz akkor nezd vegig es ne tudakozodj elore hogy mi fog tortenni!!
2013. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem válaszoltál a kérdésre..ha elena szerette még az 1,2 évadban stefant,akkor miért jött össze damonnal?
2013. febr. 9. 22:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem kene tudnod szerintem ugy nem lesz izgalmas ha nezed.. biztos hogy leirjam? :) utolso vagyok
2013. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen légyszi
2013. febr. 9. 22:54
 7/17 FannaL ***** válasza:
95%
Stefan semmit, ugye Elena kórházba került és az a nővér aki levette Damon vérét odaadta elenának. Aztán ugye Klaus kereste Elenát, így hogy elbújtassák Mett elvitte kocsival (de arra amerre régen balesetezett a szüleivel ugye lezuhantak). És akkor jött Rebeka, kiállt az út közepére és emett meg elena lezuhantak aztán Jött stefan, és elena kérésére Metett mentette meg így elenába volt vámpír vér és vámpír lett, aztán közbe rájöttek hogy elena kötődik damonhoz(úgyan úgy mint Kaus hibridjei Klaushoz), pluszba felerősödnek az érzései a vámpírrá válás folyamatával és emlékezni fog mindenre arra is, hogy Damon megigézte azelőtt mielőtt szerelmet vallott neki és még arra is emlékezett, hogy először Damonnal találkozottés nem Stefannal. Így most együtt vannak Stefan meg Bekához ment d*gni és kész :D nagyából ennyi.
2013. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Mikor Elena vámpírrá változott, felerősödtek az érzései Damon iránt. Lehet, hogy az is közre játszott, hogy Damon vérét használták, hogy megmentsék, de nemtom. Elena aszondja meg Matt is, hogy Elena megváltozott, mióta vámpír lett. Azt hiszem Elena is mondja magáról, de lehet, hogy nem, de tudom, hogy pl Matt egyszer mondta neki. Hogyan távolodott el Stefan és Elena... Hát nemtom, asszem valami fontos dolgot Stefan egyszer eltitkolt Elenától, és akkor Elena megbízhatatlannak titulálta, valami ilyesmi lehetett:S:)
2013. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm :DD azért megnézem még a 3,4 évadot :).
2013. febr. 9. 22:56
 10/17 FannaL ***** válasza:
95%
Ja igen és még az is van hogy Jeremi vámpír vadász lett és elenát megakarta ölni :D
2013. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!