Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem hasonló sorozatot...

Tudtok nekem hasonló sorozatot mondani, ami hasonló mint az Arrow, Pretty Little Liars, Odaát vagy Dr. House? Aki ezeket szereti, tud mondani hasonló jókat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Odaáthoz hasonló szerintem a The Waling Dead. Lehet a Dexter is tetszene, ha bírod az ilyet (mondjuk abból nem sokat láttam még)

Dr. House-ról eszembe jut a Bones, Castle, Mentalista, Grace klinika

PLL-hez hasonló a Gossip girl.


Nekem ezeken kívül nagyon tetszik a Merlin, Így jártam anyátokkal és a Jóbarátok :)

2013. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Merlint én is szeretem!! :) Még az így jártam anyátokkal is jó lehet, majd szerintem elkezdem nézni! Köszi!
2013. febr. 12. 10:12
 3/4 anonim válasza:

Pretty Little Liarshoz hasonló a Twin Peaks is

valaki ajánlotta a Grace klinikát ahhoz pedig a Doktor Addison még hasonló

2015. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek mind meg én még imádom a flash-t is camelot ha merlines tema bar ossze se hasonlithato esetleg charlie angyalai gossip girlt nagyon ajánlom
2016. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!