Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem ilyen filmeket?...

Írnátok nekem ilyen filmeket? (Lent a lényeg)

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy egy napja "balesetből" megnéztem egy elég sokkoló horrorfilmet (Mártírok), és még mindig a hatása alatt vagyok, alig bírom elterelni a gondolataimat róla, éjszaka alig bírok tőle aludni, és eléggé lerontotta az életkedvemet is. Próbálkoztam sok túllépési módszerrel, de nem nagyon jöttek be. Nemsokára iskolai keringőm lesz, és nem akarom hogy ott is ilyen szarul érezzem magam.

Lehet hogy hülyén hangzik, de úgy gondoltam, hogy ha egy jó, vidám hangulatú vígjátékot megnéznék akkor kivonnám magam a hatása alól, és a vidám hangulatú film hatása alá kerülnék :D. Írnátok ilyen, vicces és jó vígjátékokat, amiknek egész végig ilyen hangulatuk van, és elfelejthetném vele a horrort? köszi előre is a válaszokat! pacsi


2013. febr. 11. 14:26
 1/5 anonim válasza:
Tenacious D
2013. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Brian élete.
2013. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen,kisebb korban még elég brutális lehet az a film :)

Én nagyon ajánlom Leslie Nielsen filmjeit,különösen a Drakula halott és élvezi-t,az biztos jobb kedvre fog deríteni :)


Amúgy gondolj arra esetleg,hogy az csak film.

2013. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sabrina, a tiniboszorkány. Fent van az egész youtube-on.
2013. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tuti recept: Jöttünk, láttunk, visszamennénk 1-2!!!

Szomorúságomban, levertségemben, magányomban, minden nyűgömben felvidít. :))

2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!