Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a vége? El rostro de...

Mi lesz a vége? El rostro de Analia a bosszú álarca című sorinak láttam a végét de össze vagyok zavarodva nem tom ki kicsoda

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 12:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Majd meglátod,nézd végig

vagy üsd be a youtubéra

hogy el rostro de analia

és megnézel ott nagyon sok részt!

2009. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2009. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hali!!!Na kezdük ott hogy volt Analía meg Mariana!!És hirtelen 2 nőből 3 lett a végére :S Mert van Ana/Mariana akkor előkerül az igazi Analia(Camilla igazi testvére)meg a végén Ferráriból kiszáll ´´egy Mariana arcú valaki´´!!Szóval eléggé zavaros :S Sőt mindjárt 4 nő lett mert kit temettek el ???!!!és sori végén az igazi Analia gyönyörű semmi heg nincs rajta :D!lehet h őt is valaki megoperálta...De Armando és Roberto eléggé buta volt mert találtak egy nőt meg egy táskát honnan tudják hogy az övé?!meg sztem egy nő esik ki a kicsoból meg egy táska.DE akkor ki maradt a kocsiban?!nagyon zavaros!A yotubera írjátok be El rostro de analia és ki jönnek a részek és ott meg lehet nézni...a 170-edik rész környékén Armandó mindkét Anát megmenti...mert Rikki rájuk lött..De amikor az esküvő lesz akkor már isabelle tudja hogy Ana-Mariana!!Vagy nem ???Na páás !!remélem segítettem:)
2009. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de ha jól megfigyeljük a balesetet egy ien göndör hajú vki esik ki :S
2009. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

http://www.youtube.com/watch?v=r5A2grbRfNM&feature=related


ebben a vidiben amikor analia táncol montanának..az hanyadik részbe van?


http://www.youtube.com/watch?v=NjJ_gfit62Y&feature=related


ebben 2:22-tól amikor Ana lucia beszél daniellel az hanyadik rész?

2009. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=s7xhnz-M6og&feature=related


ennek a vidinek a vége mindent megmagyaráz:)

2009. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én rájöttem :) Aki a végén Mariana arcával van az az igazi Analia, csak mariana arcát kapta,mert olyan kis ribis a szerkója meg a menése is Biztos Daniel nem akarta hogy a régi arc legyen megint, vagy nem tud semmit sem :)
2009. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
az egy másik nő
2009. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nah szóval emberek :D Az úgy volt hogy volt a baleset amiben Analia(táncosnő,rendőr) és Mariana(daniel felesége) a szakadékba zuhant. A doki csak Mariana testét fedezte fel ami össze volt égve, így sejteni sem lehetett ki az. De a kocsi mellett még találtak egy táskát(analia táskáját) amiben analia fényképe volt. Erről a fényképről lett Mariana testére mintázva Analia arca. És így lett belőle Analia. A végén kiderül, hogy hát hoppácska de két darab Analia arcú ember van. De mivel a doki tudja hogy tévedett ezért tudni lehet hogy a másik nő az igazi Analia( akit sajnos nem tudom hogy menekült meg, de ez legyen a sorozat történetének egyik szolíd szakasza). A legutolsó részben mivel az iagzi Analia új életet akar kezdeni(az én tudtommal) ezért átműtteti az arcát Mariana arcának mintájára. ( Ez minden bizonnyal azért is lehet mivel ha a valóságot néznénk, amit Marianaval csinált a doki műtét elég bonyolult, és ennyi plasztika után egy másik plasztika tönkreteheti a bőr szerkezetét. Ezért inkább a műtétet még nem látó Analia arcát csinálta meg Mariana arcára.) Nem értek spanyolul de youtube.com-on ez kivehető a részekből. Remélem tudtam segíteni! Érdemes azért nézni a cool-on magyarul, mert elég bonyolult de jó történetű sorozat! Remélem segíthettem!
2010. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Van Analia, Mariana, és a Dakota anja (a 115.rész körül derül ki h az anja is ott volt ahol a baleset történt.)Analiát fogvatartotta a dilis öreg. Akihez úgy került hozzá h később bevitte valaki hozzá.(ezt is a 115.rész körül tudjuk meg) Mariana Analia Arcával él tehát 2 analia van. Dakota anját a 3.nőt temették el. A végét én sem értem nagyon.
2010. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!