Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire dúrva bne arca a...

Mennyire dúrva bne arca a batman-felemelkedes c. filmben?

Figyelt kérdés
nem bírja a gyomrom dúrva torz dolgokat, ezért nem merem befejeznixD és nem egy 10 éves kiscsaj vagyok:D harvey arcához képest mennyire dúrva?

#batman-felemelkedes
2013. febr. 13. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
kedves 10 éves kiscsaj.. kapcsolj vissza a mesecsatornára
2013. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem tudom Spoiler nélkül írni...

Spoiler

Nem veszi le a maszkot, lesz egy flashback ahol maszk nélkül mutatják, de ott még nem volt rá szüksége.

2013. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem rémlik, hogy levenné a maszkot.

Valójában a film egyik hibája, hogy Bane egyik pillanatról a másikra megszűnik főgonosznak lenni, és onnan kezdve már nem is látjuk.

2013. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van egy jelenet a vége előtt 20 perccel, ahol a csaj nyomkoja a maszkot. helyrerakja, vagy leveszi?:D és kedves első, tudod nem mindenkit dob fel a vér látványa, ettől nem kell bunkónak lenni.
2013. febr. 13. 17:13
 5/7 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm:Dés ott dúrvább mint harvey volt?
2013. febr. 13. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem h az arcának bármi baja lenne
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mutatják a sérült arcát; a lány nem veszi le róla a maszkot, mert ha levenné, meghalna Bane.


"Valójában a film egyik hibája, hogy Bane egyik pillanatról a másikra megszűnik főgonosznak lenni, és onnan kezdve már nem is látjuk"


Szerintem ez nem hiba, hanem dramaturgiai csavar. Ez azután történik, hogy - SPOILER - kiderül, nem is a fiatal Bane volt az, aki a mélyből följutott a felszínre, hanem a szerelme, a kislány.

A lány (Marion Cotillard) Bane erejét, vezetői képességeit és a demagógiáját használja fel annak érdekében, hogy eltüntesse Gotham City-t a Föld színéről.

2013. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!