Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyikek ezek az animék?

Melyikek ezek az animék?

Figyelt kérdés

1)amiben valami repülő robotokat vezetnek és 3asával állnak össze és egy intézményben vannak meg van egy csávó aki zongorázik

2) a föld alatt éltek és alagutakat ástak és egyszer egy fiú kijutott és elment de addig tagadtákneki azt hogy ki lehet menni

3)volt benne valami falbaolvadós rész meg talán az elején ilyen árva gyerekeket mutattak egy szikla tetején a végén meg meg születik egy új vilák mert egy csj és egy vörös csávó egybeolvad


2013. febr. 17. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy összevissza van és van amelyik nem is ahhoz tartozik de ezek az emlékek vannak és nem tudom mik ezek
2013. febr. 17. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:

1; Aquarion EVOL /Ajánlott előtte látni a Sousei no Aruarion-t/

2; Tengen Toppa Gurrren Lagann /Utolsó 10része nagyon epic/

3; Nem tudom , de ez így elég sovány leírás róla.

2013. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3. az a Sousei no Aquraion, bár hát elég érdekes a leírás.

Viszont nagyon ajánlom, hogy nézd meg, és azt is, hogy az EVOL-t ne nézd meg. Nagyon lerontja a Sousei-t, és nagyon megutáltam miatta. A lényeg, az EVOL nem jó, a Sousei jó, a Tengen Toppa Gurren Lagann, rohadtul jó :DD

2013. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek voltak kösziii:DDD
2013. febr. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!