Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legjobb és a...

Szerintetek ki a legjobb és a legrosszabb színész a Barátok köztben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legjobb at a Tilda, mert amikor meghalt Magdianyus, utána mindig rendesen sírt és könnyes volt a szeme. A legrosszabb az az új Berényi, a Nóra új csávója. Az annyira rossz, hogy a nevét sem tudom.
2009. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Detto mint az előttem válaszoló! Engem is idegesít, hogy Magdinénit senki sem siratja csak a Tilda. Az új berényi engem is irritál nagyon, nagy rakás kaki. Amúgy szerintem a klaudia is jó mint színész, meg a Nóra is. Bodont is, s még jól is néz ki:)
2009. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Én a Kingával nem szimpatizálok...vagyis nincs vele bajom, csak rosszabbul játszik, mint a többi.

Az András is lehetne jobb, a Zsófi meg egyre nyafogósabb. Mondjuk ez a forgatókönyv szerint van.

A legjobb a Nóra, és a Botondot bírom amikor gúnyolódik.

Ja, és persze a Barta is jó.

2009. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

legjobb:Tilda,Klaudia,Zsolt,Miklós stb.

legrosszabb:Attila,Vanda

2009. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is Tilda a legjobb. -> a sírós jelenetek miatt

És én is Attilát utálom. Remélem Nóra kidobja.


A legjobb: Tilda, Vili bácsi

A legrosszabb: Attila, Kamilla (de mondjuk ő még kisgyerek)

2009. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Bandi is kisgyerek, mégis jobban alakít:D Szerintem
2009. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
A leghitelesebben eddig egy légy alakított, akit a 1231. rész 12. percében Miklós egy összetekert újsággal szétkent a Rózsa bisztró frissen lemosott asztalán. Na az nem semmi volt! Ahogy az a kisállat alakította a haldoklót azzal a rengeteg vérrel, belekkel...na azt tanítani kellene!
2009. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Thurston ***** válasza:
69%
Beszarok rajtatok. TIlda az egyik legszarabb színész a sorozatban, és ez azért elég nagy zsó, ilyen emberek között. Kábé három ember van, aki értékelhetően tud játszani: Zsolt, Miklós, Klaudia.
2009. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Akár én is írhattam volna az utolsót. Zsolt a legjobb, majd Miki, Klaudia, és én még kedvelem Vili bát. A Tildát alakító csaj, meg nulla színészi tudással rendelkezik valóban.
2009. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem viszont a legjobb Vanda,basszus azért kell tehetség egy ilyen s.eggfej karakter megtestesítéséhez,le a kalapom előtte:DJah és

Timike:DNemtudom hány éves a kislány aki megformálja a karaktert,6nál tuti nem több.Azért melyik 6 éves beszél ilyen gyönyörűen és hangsúlyoz ilyen gyönyörűen és már nem is tudom,örülök,hogy őt választották:)

A legrosszabb...hmmm hát tényleg Attila,pedig amúgy aranyos pasinak tűnik,de olyan akadozva is beszél,nekem kicsit szomszédok feelingű a stílusa:)

2009. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!