Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kenpachi-nak van bankai-a?

Kenpachi-nak van bankai-a?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megtudni hogy Kenpachi-nak van-e bankai-a es ha van melyik reszben haszalta es hanyszor.

2013. febr. 21. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kenpachi-nak nincs még Shikai se. Csak hatalmas mennyiségű Reatsu-ja van . Persze lehet a mangában változott mióta befejződött az anime , de az animében nem volt.
2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami eddig volt animében addig nem volt se shikaija se bankaija, mivel még a kardja nevét se tudja.


SPOILER!!! A tegnapi mangában tudta meg a kardja nevét, szal valszeg lesz shikaija. Bankait kétlem, mivel akkor már tényleg ő lenne a legdurvább és kb mindent elpusztítana maga körül SPOILER VÉGE

2013. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
OFF Te milyen formában olvasod a mangát?
2013. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki? Ha én (2.válasz) akkor mangareader.net
2013. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2013. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azon néha előfordulnak félrefordítások, a mangastream.com jobb minőségű de később rakja fel a részeket. Leghamarabb átlagban a mangapanda.com-on vannak fent.
2013. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nincs Kempachinak shikaija,mert:

1.Vagy nem sajátitotta el(nem is tudja)

2.Nem ismeri a Zampakutouja nevét,ezért nem tudja előhivni

2013. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát nem tudom, a shikaihoz kell a kard neve, nem? ő meg nem tudja. (elnézést, a mangában már tudja, ha jól emlékszem, úgyhogy quincyk, döglötök) ezt most csak azért kérdeztem, mert nem úgy néz ki, mint egy alap katana, hanem mint valami shikai forma. De csak "használt", elég régi. Meg azt hiszem ellopta, vagy nem?... sry, késő van (vagy korán?)
2013. ápr. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Csak talált egy kardot, amit magához vett. És eddig azért nem volt shikaija sem, mert nem is akarta,h legyen. Mivel alapból olyan erős volt,h alig akadt ellenfele, ezért attól félt,hha még erősebbé válna, akk nem élvezhetné a harcokat. De igen, ahogy már egyszer fentebb is írtam, már tudja a kard nevét.
2013. nov. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!