Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Egy horror filmről lenne szó, minimum 2000 -es film (mert 2000 alatt horrort én nem nézek). Úgy értem, minimum 2000-ben csinálták, vagy később. :)

Szóval arra emlékszem, hogy egy anyuka meg akart ölni egy lányt (lehet, hogy a lánya volt, lehet, hogy nem, de az se biztos, hogy anyuka), úgy, hogy elvezetett egy tó -hoz autóval, ő kiszállt belőle, s a kocsi szépen begurult a tóba, úgy, hogy a kislány benne ült. És az "anyuka" sírva nézte, ahogy a kocsi bemerül a tóba. Aztán, amikor hazaért az "anyuka", akkor megint megjelent a kiscsaj, csurom vizesen, egy széken ült. Valszeg valami démon lány volt ez, és az "anyuka" meg akarja ölni. És ugye, amikor meglátja újra a kislányt, hogy nem halt meg, és bent van a házában, akkor megijed, és sírva fakad.


UI.: ez nem a CASE 39



2013. febr. 23. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"mert 2000 alatt horrort én nem nézek"


Akkor találd meg magadnak.

2013. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most mi a bajod? NEM EZ VOLT A KÉRDÉS. Sejtettem, hogy ezt nem kellet volna beleírni, mert úgyis belekötnek, ha nem tudom a választ FOGD VISSZA MAGAD!
2013. febr. 23. 13:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Öreg,itt Te vagy az,aki felkapta a vizet :)

Egyetértek az előzővel.Nem értem,miért lenne rossz valami,csak azért,mert 2000 előtti,ha pedig tudtad,hogy nem kéne odaírni,akkor minek írtad?


Egyébként a film,amit keresel nem Az árva?Abban van valami kislány,de még nem láttam én sem.Ismerős a leírás alapján,de pontosan nem tudom,mi lehetett,ha nem az előbb említett.

2013. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Általánosságban (persze vannak kivételek), horrorokban nem szeretem a régi horrorokat. Oké, még 2000 alatt is van több jó film tudom, de mivel egy szellemes filmnek, egy misztikus filmnek, és esetleg véresebb filmnek is meg kell adni a látványt, és mivel 2013-at írunk, az én szememben elég gagyi egy 80-as, 90-es film (tisztelet a kivételnek, mindig tisztelet a kivételnek). Ráadásul az ilyen régebbi filmekben nem csak a látvány alacsony minőségű, hanem a szituációk játszása, a színészi képességek, a valódi emberi természetű reakciók is alacsony mércét nyomnak a számomra. Persze, olyan filmekben, amiben a látványi alakítás szükségtelen (amikor nem természetfeletti dolgokról van szó, illetve csak eljátszott menekülésről egy valótlan szörny elöl), pl. egy romantikus film, vagy akár egy akció film KÜLÖNÖSEBB számítógépes PROGRAMOK BEAVATKOZÁSA NÉLKÜL is lehet jó a 80-as, 90-es évekből :D

Nem az árva, azt láttam, nem rossz film, de abban a filmben, mit leírtam, egy démonlányról van szó (vagy ördög/szellem, már nemtom)

2013. febr. 23. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

/off

"de mivel egy szellemes filmnek, egy misztikus filmnek, és esetleg véresebb filmnek is meg kell adni a látványt,"


Nyilván, de szerintem az egyetlen pozitív dolog, amit a CGI adott a világnak az Gollam és a Sin city. Na jó, talán túlzok, de sok agyoneffektezett film azt a hatást kelti, mint amikor egy ovis beszabadul a játékboltba. Mert művészileg (mert a film egy művészeti ág lenne) semmit nem tudnak vele kezdeni. Eye candy.

Pocsék színészek meg mindig is voltak.

Olyan filmet meg még nem találtam, ami látványban lenyomná a 68-as 2001-et, vagy a 79-es Alient, vagy a 81-es Szárnyas fejvadászt. Horror, nem horror, egykutya.

/on


Kerestem a filmet, de nekem is csak a Case 39 és az Árva jön föl.

2013. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem a Kör 1,vagy 2.:)
2013. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tutira nem a kör.
2013. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jól mondja, ez nem a kör.
2013. febr. 26. 16:00
 9/12 A kérdező kommentje:
most jut eszembe, az is meglehet, hogy az odaátból van, mert régen azt is néztem. Aki jól ismeri az odaátot, az biztos tudja, h van e benne ilyen rész.
2013. febr. 26. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Engedelmeddel:

[link]


Remélem elég látványos a CGI benne. ;)

2013. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!