Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Egy horror filmről lenne szó, minimum 2000 -es film (mert 2000 alatt horrort én nem nézek). Úgy értem, minimum 2000-ben csinálták, vagy később. :)

Szóval arra emlékszem, hogy egy anyuka meg akart ölni egy lányt (lehet, hogy a lánya volt, lehet, hogy nem, de az se biztos, hogy anyuka), úgy, hogy elvezetett egy tó -hoz autóval, ő kiszállt belőle, s a kocsi szépen begurult a tóba, úgy, hogy a kislány benne ült. És az "anyuka" sírva nézte, ahogy a kocsi bemerül a tóba. Aztán, amikor hazaért az "anyuka", akkor megint megjelent a kiscsaj, csurom vizesen, egy széken ült. Valszeg valami démon lány volt ez, és az "anyuka" meg akarja ölni. És ugye, amikor meglátja újra a kislányt, hogy nem halt meg, és bent van a házában, akkor megijed, és sírva fakad.


UI.: ez nem a CASE 39



2013. febr. 23. 13:46
1 2
 11/12 csibebogi ***** válasza:
Ahogy olvastam nekem is egyből az Odaát ugrott be. Szerintem is az!!
2013. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 18:43, valóban a Kids are all right -ba van benne. :) Pedig tényleg nem gondoltam volna, hogy az odaát-ban van, és íme.
2013. febr. 27. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!