Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
azt hiszem thriller, vagy horror. valami olyasmi van benne, hogy pár ilyen kiközösített fiatal bulit rendez egy házban ahova meghívják a suliból a társaikat, de igazából az a tervük hogy végeznek a többi fiatallal. maszkot vesznek fel, talán valami gázálarc is rémlik hogy az van az egyiken de nem biztos. a végén valami olyan van hogy ők is egymás ellen fordulnak végül. tudja valaki a címét?

2013. febr. 27. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Sikoly
2013. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem az, azt azért tudnám mert elég ismert. ilyen erdő melletti házban van azt hiszem.
2013. febr. 27. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd meghalnak Mandy Lane-ért
2013. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem ez sajnos. ha jól tudom talán 4 fiatal csinálja az egészet és mindegyiken maszk van. gázmaszk, bohóc vagy valami hasonlók. és buliznak az emberek és aztán ez a pár fiatal nem engedi ki a többit, fegyver van náluk meg minden.
2013. febr. 28. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pedig esküdni mertem volna, hogy ez az :D sajnos nem tudom akkor melyik film lehet :/
2013. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a film címe, hogy The Final. :)

(Háát, szerintem amúgy ne nézd meg, nem éri meg azt a másfél órát.)

2013. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez volt az köszi :D már láttam régen, csak valahogy nem jutott eszembe a címe.
2013. márc. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!