Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz hamarosan új Tron?

Millenium Falcon kérdése:

Lesz hamarosan új Tron?

Figyelt kérdés
Afelől érdeklődnék, hogy valaki tud e olyanról, hogy lesz új Tron? Persze tudom ez attól is függ, hogy a Legacy mennyire volt sikeres, de sajnos úgy sejtem nem annyira. Ugyanis nem olyan ismert. Meg hát szerintem most a Disney eléggé el van foglalva a Star Wars al (reméljük nem az elrontásával :D).

2013. febr. 27. 20:32
 1/8 AccountManagerkovács ***** válasza:
lesz egy sorozat belőle, az is lehet, hogy animációs. Új film viszont nem lesz, mert kritikailag megbukott.
2013. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Animációs sorozat készül(t) belőle:

[link]

2013. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arról tudok, nézem is. :D Mért bukott meg kritikailag a Legacy, erről tudnál többet írni?
2013. febr. 27. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Na jó. A kérdésemre saját magam válaszolok. :D És nagyon happy vagyok. Lesz új Tron valamikor... [link]
2013. febr. 27. 22:07
 5/8 AccountManagerkovács ***** válasza:

Az igen:O

Hogy miért bukott? Nem tetszett a nézőknek, nem tetszett a kritikusoknak, nem tetszett a rajongóinak. Nekem elsőre bejött, másodszorra már nem, de azért nem annyira rossz.

2013. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A látvány nekem nagyon bejött, a filmzene meg egyenesen zseniális volt, remek atmoszférát teremtettek. Viszont számomra súlytalan volt a történet, furcsa, de pont úgy rontották el, mint az első résznél: egy hosszú eseménytelen utazással. A karakterek is elég kidolgozatlanok voltak. De ezt egy normális forgatókönyvvel ki lehet küszöbölni.
2013. febr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez a bajom. A zene zseniális, a rács világa, a grafika csodálatosak, de a story nagyon gagyi... Remélem összedobnak majd egy jó filmet.
2013. febr. 28. 13:15
 8/8 birnir válasza:
Nekem nagyon tetszett már vagy 3000000 szer megnéztem és mindeggyik alkalommal el varázsolt nekem mindig is az lesz az első film :')!!
2013. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!