Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rövid reklámfilmet kell...

Rövid reklámfilmet kell készítenem az iskolámról. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten egyedül, több embert is vehetek magam mellé. Valami ötlet, tipp a vágással, beállításokkal jól jönne, nem nagyon csináltam ilyet ezelõtt.

2013. márc. 7. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Szoalltasd emg adiakokat, miert jo oda jari, mitszeretnek... Mutasd be asulidat, nehany szo a törteneteröl, milyen regi... Aztan jöhetnek az abszolut pozituv dolgok az intezmenyröl.


Mutasd be az orakat, a külsejet, a folyosokat...

Ha van valami egyedisege, hangsulyozd ki.


https://www.youtube.com/watch?v=2Q_FS5eUs2Q


Ezt en csinalta ma baratnömmel, amikor elkezdtem filmezni, es megkaptam a kameramat - szoval nem valami profi anyag :D. Igaz, ez arrol szol, hogy miert jo Györben tanulni, de szerintem nezd meg, hasznos lehet - nekem az volt, masodik helyet szereztem meg vele :D.


Amire figyelj, hogy ha zoomolos jelenet van, akkor ug rakd be, hogy mar megy a zoom, felesleges kameraemegest, mozgast kerüljetek, figyeljetek ra, hogy ne legyen tulexponalt a video. Ha beszel valaki, akkor ne közepre rakd, hanem lehetöleg a szele fele a kepnek - es ha balra nez, akkor jobb oldalra tedd, ha jobbra, akkor balra, hogy "kinezhessen" a kepböl.

Valtogassatok minel több plant, ha pedig mozgatjatok a kamerat vizszintesen, akkor figyeljetek ra, hogy ne csak egyiranyba, hanem balra es jobbra is - mi ezzel szivtunk, tul sok lett az egyikböl es sokszor jön egymas utan az azonos iranyu mozgas, ami nem nez ki valami jol.

Es vegül figyeljetek arra, hogy ha valamit vesztek több szögböl, akkor a ket szög közötti különbseg nagyobb legyen, mint 30 fok. A szemed ugyanis az ennel kisebb valtast "töresnek" erzekeli ak epene, hibanak.


Jo munkat kivanok!

2013. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mutasd be az iskolád előnyeit, pl. ha a közelmúltban valamit felújítottak, akkor azt. (Udvaron ha építettek új futópályát, stb...) Mutasd be, hogy miben különleges az iskolátok, mi az, ami nálatok van, máshol viszont nincs, vagy csak kevesebb vagy rosszabb van belőle.

Mutasd be az iskola egyes tanulóinak kiemelkedő eredményeit, pl. ha valaki nyert OKTV-t, vagy elért más nagyszabású eredményt, akkor készíts bele interjút, amelyben elmondja, hogyan segítette hozzá az iskola ennek az eredménynek az eléréséhez.

2013. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítetek!
2013. márc. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!