Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Átok című film részeiről...

Átok című film részeiről rövid vélemény?

Figyelt kérdés
Ijesztő volt, vagy inkább unalmas? (Történet részletezést nem szeretnék, mivel még nem láttam a filmet és jó lenne félni közben.)

2013. márc. 14. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Voltam vagy 12 mikor megnéztem, pont kivoltak az idegeim a családi agresszió miatt, én úgy beszartam hogy 3napig aludni alig mertem. De most is kerülöm azt a filmet messziről pedig nem hiszem hogy már meghatna. De ezek a japán horror nők mindig is a frászt hozzák rám :D 18/F
2013. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Unalmas.Én személy szerint viszont az eredeti verziókon nagyon féltem,ez valahogy nem tetszett,pedig előbb láttam,mint az eredeti filmeket :)

Azért a második,harmadik részek már tényleg jók voltak,de az első az nem tetszett.


Eredeti verziók(ha érdekel):


Ju-on:the curse 1-2(2000)

Ju-on:the grudge 1-2(A harag 1-2,2003-4)

Ju-on:black ghost(2009)

Ju-on:white ghost(2009)

[link]

*A Ju-rei:a hátborzongató szellem is ide sorolható,bár az inkább "japán remake". De elég jó lett.


Összegezve szerintem az eredetiek százszorta jobbak,meg a remake 2.,3. rész sem lett rossz,de nézhetőnek nézhető ez is. Ha úgy döntesz,megpróbálkozol az eredetiekkel,akkor sorban csináld kérlek :)


(Megj.:nem érdekel,hogy kinek nem tetszik a japán horror és hogy miért,én a szubjektív véleményemet írtam le.Köszönöm.)


Remélem segíthettem!

2013. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!