Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Gengszterkorzót...

Szerintetek a Gengszterkorzót 13 évadosra tervezték?

Figyelt kérdés
A történet nem sokkal a szesztilalom kezdete előtt indult, és az érdekeln vajon végig kíséri e az egész tilalmat, ami bő 13 év. Ezért gondoltam a 13 évadra. Végig csak az első évadot láttam, a második csak foltokban van meg, mert nagyon kevés időm volt/van nézni. Ezért aki rendszeresen nézi, az a dolgok jelen állása szerint mire következtet?

2013. márc. 15. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy 13 évadja lenne, az nagyon ritka sorozatok között, max sitcomokat lehet elhúzni addig, aminek nincs sztorija, de bármilyen sztorira épülő sorozatot nem lehet 13 évadig elhúzni úgy, hogy az jó maradjon végig.

Ha valamelyik sorozat el is jut 10+ évadig, az általában országos csatornán megy, kábeles sorozatok 10 évad alatt szoktak lenni.

Egy elég nézett sorozatról van szó, díjakból is jut neki, meg tényleg jó sorozat a kritikusok és a nézők szerint is, tehát azon múlik, hogy hány évadosra tervezték.

Tippre azt mondanám, hogy 5-7 évados lesz.

Azt nem tudom, hogy a szesztilalom végéig vagy meddig fog játszódni, de ha addig is játszódni, nem muszáj 1 évadnak 1 évet feldolgoznia.

2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig amúgy időben hogy halad a sorozat? Egy év eltelt már a 3 évad alatt?
2013. márc. 15. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, még csak az első évadot néztem végig, azóta lusta vagyok hozzákezdeni a többihez.
2013. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!