Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter és titkok...

A Harry Potter és titkok kamrája című filmben, amikor Harry megtalálja Félig Fej Nélküli Nick-nek a holtszellemét, akkor Nick hogy halt meg?

Figyelt kérdés
Mert Harry ezt később megemlíti Ronnak,és azt mondja,hogy ,,Nick belenézett a baziliszkusz szemébe,de Nick kísértet, nem hallhatott meg újra!'' Akkor most Nick-nek nem kellett volna meghalnia,mint régebben Hisztis Myrtil-nek?
2013. márc. 16. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nick már szellem volt ezért csak megdermedt. Csak az hal meg aki közvetlenül a baziliszkusz szemébe néz.
2013. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis Myrtil diáklányként lett a Baziliszkusz áldozata, akkor halt meg

Nick már vagy 500 éve meghalt, mikor kivégezték

Nick tisztán nézett a Baziliszkusz szemébe, de mivel szellem volt ezért nem halhatott meg újra, ezért csak kővé dermedt

amúgy egy kérdés

Nick-nek hogy adtak mandragóra főzetet (vagy mi a fenét)?

2013. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem Nick-nek romlott mandragóra főzetet adtak, pl.: lásd a harry potter és titkok kamrája című könyv ,,a kimúlásnapi parti'' című fejezetben minden kísértet romlott ennivalót eszik, szerintem így tudták megmenteni Nick-et, hogy romlott mandragóra főzetet adtak be neki a kísértetek. :D
2013. márc. 17. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ott nem ették meg az ételt, csak valamennyire érezték az ízét

plusz szerintem romlott varázsfőzetet nem célszerű használni, már ha meg tud romlani :D

2013. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!