Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem horror filmet...

Tudnátok nekem horror filmet ami tényleg nagyon paráztatós? Mert már 5 éves korom óta horror fan vagyok és kb. már semmi sem tud meghatni. :D

Figyelt kérdés

Légyszi ilyenektől mint Paranormal Activity,Fűrész,Texaszi és társai kíméljetek.:D

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2013. márc. 18. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kísértetjárás Connecticutban
2013. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Grave Encounters 1-2.

Szigorúan feliratosan.

Pacsi.

2013. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi skacok ment a zöld!:D Csak az a baj hogy láttam őket :S A kísértet járást tegnap néztem:D Ha tudtok még jöhet! ;)
2013. márc. 19. 03:14
 4/18 anonim ***** válasza:

Sziklák szeme.

Végső állomás 2,3,5.

Rémálom az elm utcában (a régi)

Freddy vs Jason.

2013. márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

5 éves korodtól horror fan?!?!és a szüleid hol voltak akkor?!

Ha te gyerekkorod óta horrort nézel,akkor már az inger küszöböd teljesen kitágult,és nincs olyan film ami igazán beparáztatna.nem tartom normális dolognak,amikor kis nyalókák korán kezdenek ilyen filmeket nézni,és később ott legbelül elmebetegek lesznek,mivel ezen nőnek fel.Bár a kérdésedből kiindulva max olyan 10-12 éves lehetsz,de nem ártana más tipusú filmekkategóriák irányába nyitnod.

2013. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

27 éves vagyok, pont így vagyok vele mint a kérdező, és nem lettem elmebeteg.

Kérdező neked meg csak azt tudom mondani hogy nem nagyon van olyan horror amin parázni fogsz, én sem találtam semmi ilyet már vagy 10 éve. Most régi horrorfilmeket gyűjtök, sokkal hangulatosabbak mint az újak, próbálkozz velük te is, lehet hogy találsz bennük valamit. :) IMDB a barátod.

2013. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

August Underground, August Underground's Mordum, August Underground's Penance


Slaughtered Vomit Dolls, ReGOREgitated Sacrifice, Slow Torture Puke Chamber


Főleg az utolsó három az, ami kivághatja a biztosítékot, ha igazán durva és beteg filmet keresel. Bár nem hiszem ,hogy kedved lenne hozzá :)

2013. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
előző vagyok és még annyit hozzá tennék hogy egy filmről az is nagyon sokat elmondd ha nincs fent imdb-n....márpedig az utolsó három nincs
2013. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell hazudnod? Ezek szar filmek, semmi értelmük, csak hányás és belezés az egész.


[link]

2013. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Időpont ma 11:06


Tudod az a baj,hogy az előtted szólónak igaza van. Nem vagy elmebeteg,ezt Te honnan tudod? Sőt a legtöbb esetben ezek később jönnek majd elő akkor,mikor nem is számítasz rá,komoly pszichés problémái lehetnek az embernek attól,ha ilyen korban elkezd horrorfilmeket nézni. Sajnos szerintem a kérdező azt hiszi,hogy ettől majd "menő" lesz az osztályban,hogy 12-13(saccoltam csak) évesen ilyeneket néz.


Elég gáz egyébként ha semmi nem tud "meghatni"(?),mert ha nem is leszel "elmebeteg",akkor a valóságban lehetsz közömbös az ilyen dolgok iránt.

2013. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!